Národní kola

DNES: Finále Beovizija 2020

Dnes večer zjistíme, kdo bude reprezentovat Srbsko na Eurovizi 2020!

Po dvou večerech naplněných srbskými semifinálovými přenosy jsme se přiblížili k tomu finálovému. Ten se bude konat právě dnes večer a z dvanáctky finalistů vzejde vítěz, který odjede na Eurovizi 2020 do Rotterdamu! Podívejme se ještě jednou, tentokrát pohromadě, na dvanáctku soutěžících. Tady jsou:

 1. Milan Bujaković & Olivera PopovićNiti
 2. HurricaneHasta la Vista
 3. Neda Ukraden – Bomba
 4. Andrija Jo & Isidora Mitić – Oči meduze
 5. Igor Simić – Ples za rastanak
 6. Thea Devy – Sudnji dan
 7. EJO – Trag
 8. LIFTSamo mi kaži
 9. Ana MilenkovićTajna
 10. NaivaBaš, baš
 11. Marko Marković – Kolači
 12. Bane MojićevićCvet sa Prokletija

Finalisté vystoupí v tomto pořadí. Favority na výhru stále zůstávají například děvčata ze skupiny Hurricane a srbská hvězda Neda Ukraden. Obě zabodovaly nejen v semifinálových přenosech, ale také v anketě u nás na webu. Oblíbencem je také Andrija Jo. Zajímavé je, že finálový los všechny adepty na výhru umístil těsně vedle sebe a Hurricane, Neda i Andrija budou vystupovat hned po sobě.

Hlasování bude i dnes probíhat formou klasickou, tedy hlasy od odborných porot a samozřejmě hlasy od televizních diváků. Obě složky mají po 50 %. Dle hlasů od porot a hlasů od televizních diváků budou vytvořeny dva žebříčky od prvního do posledního místa. První místo obdrží 12 bodů, druhé 10 bodů, třetí 8 bodů atd., tedy zcela dle eurovizních pravidel. Body pro jednotlivé soutěžící budou sečteny a ten s nejvíce body zvítězí. Získá tak možnost reprezentovat Srbsko na Eurovizi 2020.

Finále národního kola Beovizija 2020 bude možné sledovat na televizi RTS 1 nebo na RTS Planeta, kde finále poběží online. Přenos začíná opět ve 21:00 SEČ (CET). Kdo je váš favorit a koho chcete na Eurovizi za Srbsko? Komentáře spolu s námi čekají na vaše názory a tipy!

Jeden myslel na “DNES: Finále Beovizija 2020

 • 🤞HASTA LA VISTA🤞
  Pokud Hurricane neyhrajou, tak už fakt nevím 🤣

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..