Národní kola

DNES: Finále Pabandom iš naujo! 2020

Litva dnes večer zvolí svého reprezentanta pro Rotterdam z osmi finalistů.

V lednu odstartovalo litevské národní kolo Pabandom iš naujo! 2020, které došlo změny v názvu, grafice, logu i některých náležitostí samotných přenosů. Dnes se můžeme těšit na závěrečný finálový přenos tohoto národního kola. Z každého ze dvou semifinále postoupilo po čtyřech interpretech a finále tak čítá rovnou osmičku písní. Koho můžeme čekat na obrazovkách dnes?

Pabandom iš naujo! 2020 – Finále – Sobota 15. února 2020 20:00

  1. Aistė Pilvelytė – Unbreakable
  2. Rūta Loop – We Came from the Sun
  3. KaYra – Alligator
  4. Monika Marija – If I Leave
  5. Meandi – DRIP
  6. THE ROOP – On Fire
  7. The Backs – Fully
  8. Moniqué – Make Me Human

Po rozkliknutí názvu písně uvidíte živá vystoupení ze semifinále litevského národního kola.

Uplynulý týden jste hlasovali mezi osmičkou finalistů a vybírali jste své favority. Na plné čáře u vás s deseti hlasy zvítězila skupina THE ROOP, za kterými s drobným odstupem následovala favoritka bookmakerů Moniqué se šesti hlasy. Bronz pak brala Monika Marija se čtyřmi hlasy a pomyslná bramborová příčka zbyla se třemi hlasy na matadorku národního kola s 12 účasti na kontě Aiste Pilvelytė. Zajímavostí je, že každý z této TOP 4 získal v semifinále 12 bodů buď od poroty nebo od televizních diváků, takže bude zajímavé sledovat, kdo si získá největší podporu v přímé konfrontaci.

Finále v Litvě začíná ve 20:00 na televizi LRT a vy jej můžete sledovat živě přes oficiální web litevské televize. Jedním z letošních moderátorů je i Ieva Zasimauskaite, kterou si pamatujeme jako litevskou reprezentantku z Lisabonu.

3 komentáře: „DNES: Finále Pabandom iš naujo! 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..