Novinky

První zkoušky a tisková konference Norska

Trio KEiiNO svému domácímu norskému publiku slíbilo, že se letos pokusí Eurovizi vyhrát.

Norsko je první na jevišti po obědové pauze. Při prvním pokusu v press centru fungoval pouze zvuk, ze kterého můžeme s klidem říci, že se žádné hlasové nejistoty nekonají a celé trio včetně vokalistů odvádí po hudební stránce skvělou práci. Všichni tři členové skupiny jsou oblečeni v černém, Fred má na sobě černou verzi saamského kroje.

Na tmavém jevišti však září zelená a modrá svěla, která vytváří atmosféru polární záře. Na LED pozadí se přelétává nad lehce abstraktní krajinou, což jen dokresluje severské téma. Při Fredově joikovacím sólu se barva mění na žlutou a oranžovou, podobně jako když vychází slunce. Toto sólo ale nebylo při druhém pokusu tak jisté jako při prvním. Bude třeba se na toto zaměřit do dalších zkoušek.

Kamerové záběry často přeskakují mezi jednotlivými interprety, což činí celou prezentaci ještě dynamičtější, ze speciálnách efektů je využito bílého kouře a ohně. Vizuálně se Norsko se svou barevnou show do druhého semimfinále hodí a  bude tak dalším dílkem do čtvrteční barevné skládačky.

 

KEiiNO – tisková konference
Na Meet and Greet Trio vysvětluje jakým způsobem vznikl název jejich skupiny. Je odvozen od rodného města zpěváka Freda-Reného Bulja (uprostřed), a značí cestu, která skupinu přivedla dohromady
Zmínka padla i o Juniorské Eurovizi, na které by podle skupiny KEiiNO neměly být děti stresovány přehnaným očekáváním

Jeden myslel na “První zkoušky a tisková konference Norska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..