Novinky

První zkoušky a tisková konference Albánie

Albánská reprezentantka Jonida Maliqi bude mít pódiovou prezentaci laděnou do barev albánské vlajky.

Před pauzou na oběd se ještě na jevišti při své zkoušce představila Jonida Maliqi z Albánie. Nad jevištěm můžeme vidět hranoly, které vypadají, jako kdyby se rozložila jednotlivá ramena letošního jeviště na několik částí a visely ve vzduchu. Jejich kraje svítí žlutě a na pozdadí můžeme vidět stopy červené barvy, i když většina jeviště působí spíš temně.

Uprostřed jeviště je celou dobu Jonida u mikrofonu na stojanu a má na sobě černé šaty se zlatými prvky, takže trošku připomíná orla z albánské vlajky, což ještě umocňuje přítomnost červené barvy na pozadí.

Po pěvecké stránce je Jonida velmi jistá a o jejích hlasových kvalitách nemůže být jediných pochyb. Dvě vokalistky a jeden vokalista jsou tentokrát přítomni přímo na jevišti a celkový zvuk skvěle doplňují. Rozhodně si tímto Albánie letos řekla o kvalifikaci, ale opakujeme se, když zmiňujeme, že je letos nesmírně obtížné se v nabitém druhém semifinále kvalifikovat do kýženého finálového večera.

 

Jonida Maliqi – tisková konference
Jonida vysvětlovala, že její píseň je o možnostech, které člověk má, ale i o svých kořenech, na které by člověk neměl zapomínat.
Jonida miluje pálivé jídlo. Jeden z účastníků konference jí tedy na ochutnání přinesl pálivé papričky se domácí pálivou omáčkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..