Novinky

První zkoušky a tisková konference Švýcarska

Luca Hänni se doslova protančil dnešními zkouškami.

Čtvrtý v pořadí je dnes Luca Hänni ze Švýcarska se svou taneční peckou She Got Me, někdy neoficiálně přezdívanou Dirty Dancing. Luca má na sobě na první zkoušce černé kalhoty a tílko, obojí s bílým pruhem, jeho tanečníci – dva muži a dvě ženy jsou pak oblečeni do červených kostýmů.

Celý staging je situovaný do červené, bílé a černé barvy a hodně akce kromě samotného tance obstarají kamerové střihy, které se ještě do druhého semifinále mohou upravit či změnit. Mimo stage je schovaný šestý člen švýcarského týmu – vokalista, který Lucu podporuje v ozvěnách a dalších potřebných částech písně. Po pěvecké stránce je Luca rozhodně připravený lépe než například na Eurovision in Concert v Amsterdamu, vše nyní zvládá bez větších problémů a komplikací.

V klidné části před posledním refrénem se dokonce dočkáme i efektu rozmazaného Lucy jak je v pohybu jako v případě dlouhé kompozice u fotografie. Na poslední refrén je pak na jeviště vypuštěn i bílý kouř. Základem všeho je v případě Švýcarska tanec. Ten je však skvěle nacvičený a všichni v press centru věří, že letošní švýcarská píle přinese kýžené plody několikaměsíční práce.

 

Luca Hänni – tisková konference
Luca působil na konferenci velice energicky až divoce
Letos se ve Švýcarsku díky němu po pár letech opět zvedl zájem o Eurovizi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..