Novinky

První zkoušky a tisková konference Dánska

Vystoupení dánské zpěvačky Leonory dominuje velká modrá židle, tak jako tomu bylo v národním kole.

Pokud jste si oblíbili již Leonořino vystoupení v dánském národním kole, budete rozhodně nadšeni. Příliš se totiž na cestě z Kodaně do Tel Avivu nezměnilo. Leonora má na sobě stejně slušivé oblečení, tedy černé kalhoty s kšandami a bílou košili, vše doplněno vkusným líčením.

Na začátku je opět vidět Leonora před pozadím s obláčky, které se odsune a odhalí publikum v hale. Leonora se pak přesouvá na obří židli, která je jediným prvkem na jevišti. Tentokrát však nahoru nevyjíždí na plošině jako na domácí půdě, ale leze po žebříku, který jí přidržují dva tanečníci. Nahoře na židli na Leonoru již čekají dvě sličné vokalistky, které spolu s ní začínají zpívat a pánové poté, co odnesou velké Leonořiny štafle, přijdou se dvěma samostatnými žebříky podobně jako jsme mohli vidět v dánském národním kole.

Nahoře pak celá pětice vesele mává nohami a všichni se mají skvěle, ostatně taková pozitivní je celá píseň Love Is Forever. I na LED pozadí pak vidíme stejnou grafiku jako v Dánsku, tedy modrou oblohu s bílými obláčky a paprsky slunce. Nenašli byste dvě rozdílnější písně než rumunské vážné a temné On a Sunday a dánské veselé a pozitivní Love Is Forever. Je však otázkou, které z těchto dvou písní tato přímá konfrontace polepší, či pohorší.

 

Leonora – tisková konference
Leonora si prý své natáčení pohlednice v Jeruzalémě náramně užila.
Od jednoho novináře z Jihoafrické republiky dostala na památku malou dřevěnou židličku.

2 komentáře: „První zkoušky a tisková konference Dánska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..