Novinky

Eurovizní stage je téměř postavena

Technické práce v Pavilonu 2, kde již za měsíc proběhne velké finále, postupují do vrcholné fáze!

Na začátku dubna jsme vás informovali o počátku stavby eurovizního pódia a všeho, co se ho týče. Po necelých třech týdnech se již Pavilon 2 v izraelském Tel Avivu může pochlubit luxusním pódiem, prostorem pro nejvěrnější fanoušky a nekončenou řadou sedaček pro sedící diváky, a vše je tak připraveno na první technické, světelné a kamerové zkoušky. Pojďme se společně na několika fotkách M&M Production podívat, jak už to v letošním místě konání vypadá!

Stavitelé se snažili co nejlépe využít relativně menší prostor letošní haly. Rozhodli se tedy vybudovat mnohořadou část na sezení pro několik tisíc diváků. Ti tak budou mít stage jako na dlani.
A to doslova jako na dlani. Míst, ze kterých by bylo letos hůře vidět na vystupující interprety, bude minimum.
Pro ušetření každého místa bude letošní „FOH“, tedy místo pro technické šéfy celé show, umístěno až za samotnými sedačkami. Například vloni sídlilo FOH uprostřed plochy pro stojící fanoušky.
Obrovskou novinkou letos bude 12 otočných LED panelů. Celá LED plocha se tak dokáže otočit o 180 stupňů a promění se tím v obrovské zrcadlo nainstalované na zadní straně. Efektní, co říkáte?
Dokončují se poslední detaily, jako je například pokládání LED plošek na podlahu pódia. Po loňské „LED pauze“ nás letos bude opět zrak přecházet.

 

Kromě LED obrazovek, kterými bude letošní pódium doslova obklopené, se samozřejmě můžeme těšit i na hýbající se světelné trojúhelníky, ohňostroje, větrné efekty a vše, co k Eurovizi patří. Kameramani zároveň použijí ty nejnovější vychytávky pro co nejzáživnější televizní show. Jak se vám téměř hotová stage líbí? Budete smutnit nad menší halou anebo si užijete LED obrazovky a prostorovou „celistvost“, kterou si organizátoři od útulnějšího pavilonu slibují? Zároveň nesmíme zapomenout na to, že se nám druhá moderátorská dvojice bude velmi často hlásit z vedlejší haly s green roomem, kde atmosféra nebude rozhodně o nic chladnější.

Zdroj: M&M Production

Jeden myslel na “Eurovizní stage je téměř postavena

  • Myslím si, že využití menší haly pro co nejvíce lidí a zároveň efektní řízení veškeré elektroniky apod. je geniální! Opravdu klobou dolů, stage vypadá skvěle, těším se!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..