Novinky

Lake Malawi natočili svou izraelskou pohlednici

Jak probíhal výlet české skupiny do Izraele? Pojďme se podívat!

Stejně jako všichni letošní interpreti, i naši zástupci budou mít před svým květnovým vystoupením krátkou taneční pohlednici. Ta česká byla natáčena tuto středu a čtvrtek. Trio Lake Malawi tak zavítalo do letošní hostící země a nasávalo první eurovizní energii, kterou kluci naplno zažijí již za necelé dva měsíce.

Jak nám řekl přímo Jeroným Šubrt, jakékoliv konkrétní informace ohledně pohlednic (přesné místo natáčení, druh tance,..) zůstávají přísně tajné. Lake Malawi si ale pochvalují přístup všech, kteří se o ně během pobytu starali. Stejně jako v Kyjevě, i zde byli příjemně zaskočení tím, jak je tu Eurovize populární. Již na letišti na skupinu čekala izraelská fanynka, od které Lake Malawi získali košík sladkostí. V Izraeli totiž právě probíhá svátek „Purim“, během kterého se lidi převlékají do kostýmů a vyměňují si tyto sladkosti. V hotelu byli nadšeně přivítáni číšníky a recepčními, kteří jim i zpívali českou píseň. Ačkoliv se Lake Malawi stihli vyfotit s krásnými scenériemi Tel Avivu a udělat několik rozhovorů pro izraelská média, většinu času strávili intenzivními nácviky choreografie a následným natáčením pohlednice, kvůli čemuž vstávali dokonce ve čtyři ráno. Jak sám Jeroným prozradil, vše bylo připraveno na té nejprofesionálnější úrovni, od režie až po produkci. O důvod více těšit se na finální výsledek!

Pojďme se nyní podívat na tři dny Lake Malawi v Izraeli na fotkách, mezi nimiž najdeme i takové, které vznikly přímo a exkluzivně pro náš web!

Lake Malawi s Kryštofem Šámalem a zaměstnancem hotelu v Tel Avivu
Lake Malawi natáčí rozhovor pro izraelská média…
… a ochutnávají místní sladkosti
Většinu času však věnovali přípravám na natáčení pohlednice

 

Client error: `GET https://graph.facebook.com/v10.0/instagram_oembed?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FBvR2G6nlqV0%2F&access_token=EAAG5hzKyxakBAEpb3ALpAZC7KaqksB0STp43hEt0ryNVGni55vBMRCBP2v3GBU7163ehfTE6mdoUpdIFRBKSo9CldRd5PKP9rWwwMYSIrGa3VIbtv7IjFrRzG1x8evdH1iCcm4jTZA2S2nPz0H0BaScuCCC4Tb5w3I4ozKL9kKIcLTLI7dq5nWeKmxQ3ZCZAIGf1iZBCU6PMFA3RQME6BBZCsDCPq1l52tVYZA4zXgcyzZAFDQkZBggnHhentPyOARswZD` resulted in a `400 Bad Request` response:
{"error":{"message":"The requested resource does not exist","type":"OAuthException","code":24,"error_subcode":2207045,"i (truncated…)

Nejtvrdší práce je ale nyní teprve před kapelou. Nácviky květnového vystoupení budou navíc brzy téměř každý týden „narušovat“ eurovizní preparties. A na drtivé většině z nich Lake Malawi uvidíme! Jejich cestu napříč Evropou pro vás budeme samozřejmě též mapovat.

Závěrem děkujeme Jeronýmovi za poskytnuté informace a fotografie věnované našemu webu! 🙂

Jeden myslel na “Lake Malawi natočili svou izraelskou pohlednici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..