Novinky

První interpreti natáčí své pohlednice

Na jejich cestu do Izraele se podíváme skrze Instagram, Twitter a Facebook.

Stejně jako tomu bylo ve Vídni 2015 či loni v Portugalsku, i letos chce hostitelská země využít pohlednice před jednotlivými vystoupeními k propagaci svých kulturních, historických a přírodních krás. Letošní motto předtočených pohlednic nese název „Dancing Israel“, tedy tančící Izrael. Jak říká veřejnoprávní vysílatel KAN, interpreti budou propojeni s krásami Izraele pomocí pohybu a hudby.

V pohlednicích zároveň uvidíme uznávané izraelské tanečníky, kterými budou Stefan, Anna Aronov, Dana Frieder, Or Kahlon, Idan Sharabi, Batsheva Dance Company, Rona Lee Shimon, Izraelský balet a umělecký plavecký tým. Ti budou tančit různé tance od hip-hopu přes parkour až po balet. 41 interpretů tak odcestuje do různých míst Izraele (Tel Aviv, Ejlat, Mrtvé moře, hora Hermon, Caesarea, a další) a budou tančit s profesionálními tanečníky, zatímco za sebou budou mít některou z nejkrásnějších izraelských scenérií. Režisérem pohlednic je Karen Hochma, který zároveň režíroval videoklip k písni Toy.

Jelikož se letošní ročník skutečně blíží, na natočení všech pohlednic je potřeba nechat si dostatek času. Natáčení je totiž letos časově náročnější než předchozí roky z důvodu nacvičování daného tanečku. Pojďte se s námi podívat na fotografie a videa, které se sociálním světem sdíleli první interpreti v Izraeli.

We are preparing something crazy 🤩C’est trop trop cool 💫

Zveřejnil(a) Bilal Hassani dne Čtvrtek 28. února 2019

Takhle si nácvik pohlednice užíval Bilal Hassani.

Client error: `GET https://graph.facebook.com/v10.0/instagram_oembed?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FBus77GcHvrX%2F&access_token=EAAG5hzKyxakBAEpb3ALpAZC7KaqksB0STp43hEt0ryNVGni55vBMRCBP2v3GBU7163ehfTE6mdoUpdIFRBKSo9CldRd5PKP9rWwwMYSIrGa3VIbtv7IjFrRzG1x8evdH1iCcm4jTZA2S2nPz0H0BaScuCCC4Tb5w3I4ozKL9kKIcLTLI7dq5nWeKmxQ3ZCZAIGf1iZBCU6PMFA3RQME6BBZCsDCPq1l52tVYZA4zXgcyzZAFDQkZBggnHhentPyOARswZD` resulted in a `400 Bad Request` response:
{"error":{"message":"The requested resource does not exist","type":"OAuthException","code":24,"error_subcode":2207045,"i (truncated…)

Pohlednice Eliota z Belgie bude zřejmě spojená s úchvatnou scenérií.

Luca bude tančit na telavivské Gordon Beach.

S Eliotem se přímo v Izraeli poprvé setkal i španělský zástupce Miki.

Mikiho pohlednice bude ve fotbalovém duchu.

Sharing my captures from TLV!#amazing #telaviv2019 #goodenergy #sea #postcard #serhat #esc2019 #eurovision …

Zveřejnil(a) Serhat dne Středa 6. března 2019

Turek reprezentující San Marino sdílí na sociální sítě své nadšení z Tel Avivu. I toto je kouzlo Eurovize.

Svou „choreošku“ už se naučila i kyperská zástupkyně Tamta. Její pohlednice se bude odehrávat ve městě Ejlat.

Stále je ale cesta do Izraele před většinou účastníků, včetně našich Lake Malawi. Jejich cestu pro vás zmapujeme v samostatném článku. Je pro vás letošní koncept pohlednic impulsem těšit se na tato 45sekundová videa více než jindy?

3 komentáře: „První interpreti natáčí své pohlednice

  • Leonora by mohla mít ten balet, když dělala krasobruslení… I by se mi to k ní hodilo… Ale zajímalo by mě, kdo chytne ty akvabely ve vodě 😀

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..