Národní kolaNovinky

Dnes: Druhé semifinále ukrajinského Vidbiru s Lake Malawi

Ukrajina dnes vybere trojici finalistů, kteří doplní Maruv, YUKO a Brunettes Shoots Blondes v boji o letenku do Tel Avivu.

Minulý týden začalo ukrajinské kolo ve velkém stylu. Hned v prvním semifinále jsme viděli kvalitní a neotřelá vystoupení a dočkali jsme se i překvapivého zvratu, když se z náhradnice Maruv stala favoritka celého Vidbiru. Dnes večer se kladou největší očekávání na hudební trio Kazka, které je známé použitím ukrajinského hudebního nástroje sopilka ve svých dance-pop písních. Další známou tváří ukrajinské hudby, která potvrzuje prestiž Vidbiru, je Ivan Navi. Pro české fanoušky však přijde zlatý hřeb večera ještě před oznámením výsledků. Lake Malawi se stejně jako Mikolas Josef v roce 2018 přijedou osobně představit ukrajinskému publiku a zazpívají svou soutěžní píseň Friend of a Friend poprvé v živém televizním přenosu, navíc ve verzi podobné té závěrečné do Tel Avivu.

Dnes večer se opět můžeme těšit na osm vystoupení, které bude přímo v živém přenosu posouzeno velmi upřímně a kriticky již známou porotou ve složení JamalaAndriy Danylko (Verka Serduchka) Eugene Filatov.

  1. Ivan Navi – All for the Love
  2. Anna Maria – My Road
  3. Kazka – Apart
  4. Kira Mazur – Dykhaty
  5. Laud – 2 dni
  6. Khayat – Ever
  7. Braii – Maybe
  8. Freedom Jazz – Cupidon

Účastníci druhého semifinále

O celém letošním ročníku soutěže Vidbir si můžete přečíst zde.

Druhé semifinále začíná dnes ve 18:00 SEČ. Sledovat ho můžete na YouTube kanálu ukrajinského národního vysílatele zde nebo v tomto článku, jakmile přenos začne. 

2 komentáře: „Dnes: Druhé semifinále ukrajinského Vidbiru s Lake Malawi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..