Sergej Lazarev se oficiálně vrací na prkna Eurovize

Po všech spekulacích je to oficiální. Sergej Lazarev bude po třech letech opět reprezentovat Rusko na Eurovizi.

Spekulovalo se o něm prakticky každý rok od své první účasti ve Stockholmu. Nakonec však byla v roce 2017 vybrána Julia Samoylova. Té ale nebylo umožněno do Kyjeva odcestovat. Spekulace ohledně Sergeje Lazareva pokračovaly hned v následujícím roce. Nakonec však byla opět vybrána Julia, která již do Lisabonu odcestovat směla a vybojovala tak pro Rusko historicky první nepostup. Rusové se tak vrací k “jistotě” v podobě zpěváka, který v roce 2016 skončil na třetím místě, přičemž hlasování diváků dokonce vyhrál. Cíl ruské televize pro letošní rok se tak zdá být více než jasný. Hostit Eurovizi v roce 2020.

V sobotu odpoledne Sergej vystoupí v talk show Ahoj, Andreji!, kde by měly být přestaveny podrobnější detaily jeho písně a další informace. Sledujte tento článek, kde vás budeme o všech detailech informovat! Napište nám do komentářů, jak jste spokojeni s comebackem jednoho z nejpopulárnějších ruských zpěváků současnosti.

12 komentářů: „Sergej Lazarev se oficiálně vrací na prkna Eurovize

 • 8. 2. 2019 (19:41)
  Permalink

  Super..teším sa. Môj obľúbený spevák. Mám napočúvanú celú jeho tvorbu ♥ škoda že bude mať turné len v Nemecku mohol sa aspoň do Česka ukázať..

  Reagovat
 • 8. 2. 2019 (18:43)
  Permalink

  O to víc mě mrzí, že nejede Mikolas s Me Gusta. To mohl být velký příběh a epický boj mezi Mikolasem a Sergejem.

  Reagovat
 • 8. 2. 2019 (14:43)
  Permalink

  Tak Julii máme konečně za sebou a můžeme přivítat Rusko zpátky v Eurovizi.

  Reagovat
 • 8. 2. 2019 (14:28)
  Permalink

  To by byla pro všechny buzny hrozná zpráva že se příští eurovize bude konat v Rusku 😀 a celá evropská unie by z toho dostala infarkt 🙂 vlastně si docela přeju, aby vyhráli! Ale oni jistě zařídí opak…

  Reagovat
  • 8. 2. 2019 (14:39)
   Permalink

   Seriózně?! Možná jsi na špatném webu… O.o

   Reagovat
  • 8. 2. 2019 (15:59)
   Permalink

   Boombastic: Eurovize 2009 též problěhla v Rusku. Navenek bombastická show, na druhé straně však urážky, potlačování práv, svobod a policejní “rozmetení” LGBT akcí, které Eurovizi doprovázely. Možná ti toto přijde úsměvné, nám ale přijde dost ošklivé, že právě “buzny” musí řešit, kde se ESC koná, aby tam vůbec mohly jet a svobodně a veřejně fungovat takové, jaké jsou.
   A slovo “buzna” také řadíme mezi nekorektní výrazy komunikace našeho webu, tak pro příště prosím respektovat.

   Reagovat
 • 8. 2. 2019 (10:06)
  Permalink

  Parada, jeho tvorbu a hlas mam rad. Takze jsem zvedav. Prosti menja s Bilanem, jeden z the best vykonu pro me.

  Reagovat
 • 8. 2. 2019 (09:47)
  Permalink

  Tak lepší než Julia, že… 😀 Ne, nemám na něj nijak vyhrocený názor, nevadí mi, nepatří mezi mé topky, jeho minulá ESC píseň se mi líbila, ale nebyl to můj osobní vítěz (kolem top 15), takže… jsem zvědavá, těším se. 🙂

  Reagovat
 • 8. 2. 2019 (06:25)
  Permalink

  Jednoduše řečeno jeho píseň z roku 2016 se mi nelíbila. Slyšela jsem od něj jiné věci, které byly lepší, ale jeho Eurovizní píseň mě nudila – i když show, kterou předvedl, byla fajn. Na píseň jsem zvědavá, to jistě, jen doufám, že to zase nebude jen postavené na speciálních efektech na pódiu.

  Reagovat
 • 8. 2. 2019 (00:18)
  Permalink

  Ne, že by se mi chtělo příští rok do Ruska, ale Sergeje mám rád i jako člověka. Pořád věřím, že kdyby nelezl po stěně, vyhrál by. Tak uvidíme, co vymyslí letos. 🙂

  Reagovat
 • 7. 2. 2019 (23:28)
  Permalink

  Můj oblíbenec to je, takže jsem rád a moc se těším. Nevím, jestli by měl vyhrát, ale určitě bude vysoko. A Nejspíš oprávněně. Uvidíme, jaký bude song…

  Reagovat
 • 7. 2. 2019 (23:24)
  Permalink

  Sice to neni nejakej muj extra oblibenec, ale myslim, ze muzeme ocekavat vymazlene vystoupení…a vysoke umisteni pro Rusko.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *