Národní kolaNovinky

Představujeme: Pam Rabbit

Sedmičku si vylosovala Pam Rabbit, a proto je další na řadě v rámci představení finalistů ESCZ!

Pam Rabbit je jednadvacetiletá česká zpěvačka, textařka a tanečnice. Jméno, pod kterým vystupuje nejen v českém národním kole Eurovize, je pseudonymem. Tato talentovaná umělkyně se jmenuje Pamela Koky a, jak sama říká, k hudbě ji přivedly rodinné kořeny jejího dědečka, který je bývalým gruzínským zpěvákem. Pam od mala tíhne k módě a umění, a to díky své mamince, která malovala obrazy a navrhovala oblečení.

Pam studuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka a přivydělává si hraním na večírcích. Výdělek jí přináší i láska k módě, jelikož ráda vyšívá, a to nejen šaty, ale například i boty. Od minulého roku Pam spolupracuje s The Glowsticks, kteří jsou u nás známi především díky spolupráci s Benem Cristovao. Eurovizní fanoušci však Pam jistě znají především díky spoluúčasti na loňské Eurovizi v Lisabonu. Té se účastnila jako vokalistka Mikolase Josefa. Tato zkušenost otevřela Pam nové dveře. V Lisabonu našla nové umělce, se kterými nyní spolupracuje v LXsound.

Debutovým singlem Pam Rabbit je píseň s názvem Try. Videoklip k písni byl natočen v Portugalsku a nese se v podmořském duchu. Na artovém videoklipu se podílel i Boris Carloff. Pam pro musicserver.cz o písni řekla: „Songem bych chtěla předat sílu lidem, kteří se zasekli v nelehké životní situaci, kdy se k nim někdo nechová fér, ponižuje je a neváží si jich. Je důležité, aby znovu našli sílu zastavit tohle využívání a uvědomili si vlastní hodnotu.“

O místo v Eurovizi bojuje v českém národním kole Eurovision Song CZ s písní Easy To Believe. Tato taneční skladba vznikala částečně v Portugalsku pod taktovkou producenta Soundskillz a rovněž za přispění Borise Carloffa. Píseň je oslavou lásky jako takové, a to nejen k druhým, ale i k sobě samým. Videoklip režiséra Vladimíra Špičky zobrazuje muže, který se cítí býti ženou a za ženu se převléká. Pam sama sdělila, že videoklip je věnován transgender komunitě a drag queen scéně.

Dnešek patří v rámci Media Days právě Pam Rabbit, a proto ji můžete v 8:30 slyšet na Fajn radiu, následně v 10 hodin na livestreamu na oficiálním českém facebookovém profilu Eurovize a stejně jako ostatní finalisté vystoupí v 16 hodin v rámci busking challenge, a to konkrétně ve stanici pražského metra C – Florenc.

Pam Rabbit můžete samozřejmě sledovat i na sociálních sítích a odebírat tak nejnovější novinky. Navštivte její instagramový profil a přesvědčte se sami.

Client error: `GET https://graph.facebook.com/v10.0/instagram_oembed?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FBsitiHHHyu7%2F&access_token=EAAG5hzKyxakBAEpb3ALpAZC7KaqksB0STp43hEt0ryNVGni55vBMRCBP2v3GBU7163ehfTE6mdoUpdIFRBKSo9CldRd5PKP9rWwwMYSIrGa3VIbtv7IjFrRzG1x8evdH1iCcm4jTZA2S2nPz0H0BaScuCCC4Tb5w3I4ozKL9kKIcLTLI7dq5nWeKmxQ3ZCZAIGf1iZBCU6PMFA3RQME6BBZCsDCPq1l52tVYZA4zXgcyzZAFDQkZBggnHhentPyOARswZD` resulted in a `400 Bad Request` response:
{"error":{"message":"The requested resource does not exist","type":"OAuthException","code":24,"error_subcode":2207045,"i (truncated…)

A nezapomeňte ohodnotit, stejně jako u předešlých finalistů, píseň Easy To Believe v naší anketě, jejíž výsledky zveřejníme příští víkend, hlasovat tak můžete až do pátku 25. ledna! Kolik bodů do vás Pam Rabbit dostane? Napište nám do komentářů.

Ohodnoťte píseň Pam Rabbit - Easy To Believe
 • 8 23%, 28 hlasů
  28 hlasů 23%
  28 hlasů - 23% všech hlasů
 • 7 19%, 24 hlasy
  24 hlasy 19%
  24 hlasy - 19% všech hlasů
 • 10 18%, 22 hlasy
  22 hlasy 18%
  22 hlasy - 18% všech hlasů
 • 6 11%, 14 hlasů
  14 hlasů 11%
  14 hlasů - 11% všech hlasů
 • 9 10%, 13 hlasů
  13 hlasů 10%
  13 hlasů - 10% všech hlasů
 • 5 6%, 8 hlasů
  8 hlasů 6%
  8 hlasů - 6% všech hlasů
 • 0 6%, 7 hlasů
  7 hlasů 6%
  7 hlasů - 6% všech hlasů
 • 1 2%, 2 hlasy
  2 hlasy 2%
  2 hlasy - 2% všech hlasů
 • 2 2%, 2 hlasy
  2 hlasy 2%
  2 hlasy - 2% všech hlasů
 • 3 2%, 2 hlasy
  2 hlasy 2%
  2 hlasy - 2% všech hlasů
 • 4 2%, 2 hlasy
  2 hlasy 2%
  2 hlasy - 2% všech hlasů
Celkově hlasů: 124
17. 1. 2019 - 26. 1. 2019
Hlasování ukončeno !

8 komentářů: „Představujeme: Pam Rabbit

 • Teď jsem koukal na offstage a do háje. Pam mě celým dneškem dokonale znejistila. Je skvělá a výborná zpěvačka. Navíc její povaha se perfektně hodí do toho kolotoče Eurovize. Absolutní opak třeba takovýho Jary Vymera. Na 99% zůstanu v hlasování při Báře, ale za dnešek smekám před Pam. Perfektní den a předvedla se v absolutně dokonalém světle. Příště s nějakým dechberoucím songem a můj hlas má okamžitě. Má neuvěřitelný talent.

  Reagovat
 • Já ji mám na 2. místě, fakt se mi líbí její hlas a navíc busking fakt parádní – velmi mile překvapila! Klip té její písničce hodně pomohl, vlastně je mi líto, že pro ni asi nebudu hlasovat. Navíc je to sympaťačka 🙂 .

  Reagovat
 • Mně tedy její hlas vůbec nevadí, líbí se mi celkové poselství a styl písničky, ale bohužel prostě ta hudba není můj styl. Poté, co jsem slyšela Try, která se mi líbila opravdu hodně, to pro mě bylo bohužel tedy mírné zklamání. Ale určitě by mi nevadilo, kdyby vyhrála, ačkoliv tohle není druh hudby, který bych si dobrovolně pustila. Takže za mě 6/10 a 3.-4. místo v mém žebříčku.

  Reagovat
 • A teda busking má parádní. Hodně se mi ten den s Pam Rabbit líbí.

  Reagovat
 • Pam je moc milá osůbka a její nezvyklá barva hlasu mě osobně neirituje, i když si umím představit, že část eurovizního publika bude. Písnička se mi líbí o něco víc než těsně po zveřejnění, asi hlavně proto, že klip jí dodal určitý šmrnc a nadhled, který jsem v ní předtím necítil. Ale moje gusto to přece jen úplně není a velkou otázkou pro mě zůstává i to, jestli Pam bude znít stejně dobře i když bude zpívat a tančit současně. Předpokládám, že z buskingu ani Offstage tohle nezjistíme. Nicméně potenciál písnička má a v Eurovizi si ji představit umím.

  Reagovat
 • Přiznávám, píseň není můj šálek kávy. Ale tady nejde ani tak o kvalitu písně, jako spíše moje osobní preference – např. mi vadí Pamin hlas, hlavně na začátku písně. Není špatná zpěvačka, ale taková barva hlasu je mi nepříjemná. Píseň sama o sobě mi připadá nezáživná a rychle se mi omrzí ji poslouchat, ani melodie mi neutkví v hlavě.
  Když se dívám na žebříčky na youtube, tak vidím, že se pohybuje tak mezi 2.-5. místem. U mě osobně jasné 5. místo.

  Reagovat
 • Dnešní kavárnu jsem si při sledování fakt užil. Úžasná energie z ní jde a člověk se nenudí, super. Song chytlavý a při dobré stagy by to mohlo mít i úspěch. Nicméně favoritku mám někde jinde, ale pokud by jela na ESC Pam, tak mi to vadit nebude. 8/10

  Reagovat
 • Opět jako u všech pístní letošního roku – písnička je dobrá, ale něco tam chybí. Já osobně bych přitlačil na tanečním a výraznějším podkresu v hudební složce. Každopádně, je to moje letošní favoritka, má velké charizma a věřím, že pódiová prezentace bude super.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..