NovinkyOGAE

Mikolas Josef vyhrál soutěž OGAE Video Contest 2018!

OGAE Česko slaví obrovský úspěch!

Letošní, vlastně již loňský ročník soutěže OGAE Video Contest, do kterého smí jednotlivé kluby posílat videoklipy v kterékoliv řeči (narozdíl od OGAE Song Contest), hostil loňský, vlastně již předloňský vítěz soutěže OGAE Belgie. Těsně před uzavírkou přihlášek vydal Mikolas Josef svou novou pecku Me Gusta. Téměř jednomyslně se náš klub shodl na tom, že musíme poslat právě tuto žhavou novinku. V koutku duše jsme tušili, že tato písnička může i v těžké konkurenci skončit velmi vysoko. Jak to tedy všechno nakonec dopadlo?

To, že konkurence byla skutečně velká, můžeme reflektovat výčtem několika jmen. Kasia Moś, Dua Lipa, David Fonseca, Severina, Fabrizio Moro, a mnoho dalších. Nicméně i přes velmi napínavé vyhlašování se nikdo nedokázal dostat právě před českého interpreta. Ten za sebou nechal na druhém místě o 13 bodů Polsko a na místě třetím o další bod Spojené království. Podívejte se s námi na celkové pořadí soutěže, kouká se na to krásně!

Výsledky OGAE Video Contest 2018.

Mikolas Josef tedy opět ukázal, že vytvoření hitu u něj není náhoda, ale prakticky samozřejmost. Po šestém místě na Eurovizi s Lie To Me dokázal s další písní Me Gusta ovládnout i přísné a mlsné uši OGAE komunity napříč evropskými státy. Tímto Mikimu gratulujeme a zároveň děkujeme za to, že právě díky němu můžeme slavit takovýto úspěch!

OGAE Česko je klub, který vznikl teprve před třemi lety. Stáváme se tak jedním z nejmladších klubů, který v posledních letech dokázal vyhrát některou z OGAE soutěží. Nyní je čas slavit, již brzy ale náš klub a web čeká spoustu práce. OGAE Video Contest 2019 totiž budeme hostit právě my! Pokud kdokoliv z vás bude chtít jakkoliv pomoci  nebo jen přijít se zajímavým nápadem, stačí nám dát vědět.

Podívejte se na vyhlášení výsledků:

Poslechněte si novopečeného vítěze OGAE Video Contest 2018:

 

 

3 komentáře: „Mikolas Josef vyhrál soutěž OGAE Video Contest 2018!

  • Moc vám gratuluju! Doufám, že letošní ročník pro nás bude na té vzestupné a kvalitní vlně! 🙂

    Reagovat
  • Wow, musím uznat, že loňská sezona byla pro ČR opravdu skvělá. Mikolas 6. na Esc a vítěz OGAE Video Contestu a Eva Burešová 8. na Second Chance. Doufám, že by to mohl být takový odrazový můstek a evropská porota snad konečně pochopí, že naše hudba taky za něco stojí.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..