Národní kolaNovinky

Další teaser od české delegace

7. ledna se blíží a na Štědrý den jsme se dočkali druhého foto teaseru od české eurovizní delegace.

Už jsme vás informovali, když jsme od České televize dostali první sadu osmi fotografií rukou. Vánoce byly ideální příležitostí pro další dárek.

Český eurovizní Ježíšek měl podobu dalších osmi fotografií, ale tentokrát to byly oči. Abychom měli hádání složitější, fotografie jsou černobílé. I tak se ale možná někomu podařilo některé interprety identifikovat. Vše se však až do odhalení při tiskové konferenci v pondělí 7. ledna dá považovat pouze za spekulace.

TEASER #2Tak tady si můžete rozbalit váš PRVNÍ VÁNOČNÍ DÁREČEK !!! 🎁🎁🎁Zvládnete dát dohromady oko s rukama? Udělali…

Zveřejnil(a) Eurovision Song Contest Czech Republic dne Pondělí 24. prosince 2018

Mezi nejčastěji zmiňovanými jmény najdeme zpěvačky Terezu Maškovou (vítězka posledního ročníku soutěže Superstar), Pam Rabbit (která se loni účastnila Eurovize jako vokalistka Mikolase Josefa) nebo Hana Barbera (téměř neznámá zpěvačka, identifikována podle blůzy a stylu lakování nehtů). Ze zpěváků pak fanoušci nejčastěji tipují Jakuba Ondru, Adama Mišíka nebo Honzu Bendiga a ze skupin se občas objevila skupina Slza nebo Lake Malawi. Právě poslední zmíněná skupina na svém profilu na Facebooku spolu s novoročním přáním láká své fanoušky na pondělí 7. ledna, kdy na ně čeká velké překvapení. Jaké jiné překvapení by to mohlo být, než účast v českém národním kole ESCZ 2019?

Poznali jste vy nějaké oko (možná i podle rukou z první nápovědy)?

2 komentáře: „Další teaser od české delegace

  • Myslim, ze se to zacina vice mene rysovat: Tereza Maskova, Pam Rabbit, Hanna Barbara, Jan Bendig, Jakub Ondra, Adam Mysik, Lake Malawi. Takze uz jen ta posledni zpevacka.

    Reagovat
    • Sice by z té sestavy mlaďochů čněla jako zanícený palec, ale myslím že ta poslední zpěvačka (třetí oko v levém sloupci) bude Dasha.

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..