JESCNovinky

Dnes: Finále Junior Eurovision 2018

V Minsku se odpoledne uskuteční finále letošního ročníku dětské Eurovize.

Dnes od 16:00 SEČ můžete sledovat finále dětské Eurovize 2018 z běloruského Minsku. Hlasovat ale můžete již teď. Odkaz na online hlasování, které je otevřené až do 15:59 je zde: https://vote.junioreurovision.tv/. Další kolo hlasování pak bude otevřeno během přímého přenosu přibližně na 15 minut po posledním vystoupení soutěžících. Každý tak můžete celkem hlasovat dvakrát pro až pět zemí.

Mezi dvacítkou účastníků najdeme několik navrátilců, ale i pár zemí, které se budu účastnit úplně poprvé. Je to Kazachstán a Wales. Minulý rok jsme touto dobou již věděli, že se letos přesuneme do Minsku. Tentokrát tomu tak není. Jon Ola Sand totiž prozdradil, že by rád začal aplikovat podobné pravidlo jako na velké Eurovizi, tedy že by nadcházející rok mohla dětskou Eurovizi pořádat země, která naposledy zvítězila. Podpora vašich favoritů tak získává větších a reálnějších obrysů, než tomu bylo doposud.

Soupiska finalistů v pořadí, jak budou vystupovat:

 1. Ukrajina
 2. Portugalsko
 3. Kazachstán
 4. Albánie
 5. Rusko
 6. Nizozemsko
 7. Ázerbajdžán
 8. Bělorusko
 9. Irsko
 10. Srbsko
 11. Itálie
 12. Austrálie
 13. Gruzie
 14. Izrael
 15. Francie
 16. Makedonie
 17. Arménie
 18. Wales
 19. Malta
 20. Polsko

Přímý přenos můžete od 16:00 sledovat na oficiálním YouTube kanálu Junior Eurovision Song Contest bez komentáře, takže si budete moci show užít naplno.

Držíme palce všem dvaceti soutěžícím!

3 komentáře: „Dnes: Finále Junior Eurovision 2018

 • Moje hlasy putovaly všechny do Gruzie, Ukrajiny, Francie, Walesu a Kazachstánu. A tím “všechny“ myslím všechny hlasy členů mé rodiny, které jsem přemluvil aby hlasovali za mně a taky hlasy ze všech možných zařízení, co jsou u nás doma…

  Reagovat
 • Já hlasoval z mobilu pro Kazachstán, Rusko, Bělorusko, Albánii a Irsko.
  Přes počítač jsem jen Kazachstán vyměnil za Portugalsko.

  Reagovat
 • Tipuju to na souboj Polska a Ukrajiny (dostaly i muj hlas) , protože mají nejoriginálnější songy a navíc jsou to skvělé zpěvačky. Dále jsem hlasovala pro Makedonii, Kazachstán a Gruzii.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..