Hlasovat můžete až do odpoledního přenosu v 17:00. Během přenosu pak bude možné hlasovat podruhé.

Letos se dětská Eurovize přesunula do gruzínského Tbilisi, kde v Gymnastic Hall of Olympic City dnes v 17:00 začne velké finále, ve kterém se představí 18 finalistů, které jsme vám krátce představili ve trojici samostatných článků (1. část2. část3. část). Jsou to:

  1. MALTA: Eliza Borg – I Believe
  2. ÁZERBÁJDŽÁN: Yağmur – Miau Miau
  3. CHORVATSKO: Marino Vrgoč – Snovi
  4. SAN MARINO: Martina CRV – Beyond the Stars
  5. ARMÉNIE: Albert – Brave Heart
  6. UKRAJINA: Sofiia Nersesian – Motanka
  7. IRSKO: Lottie O’Driscoll Murray – Rúin
  8. NIZOZEMSKO: Meadow – Freeze
  9. POLSKO: Marianna Kłos – Brightest Light
  10. SEVERNÍ MAKEDONIE: Nela Mančeska – Miracle
  11. ČERNÁ HORA: Asja Džogović – I tužna srećna priča
  12. ITÁLIE: Leonardo Giovannangeli – Rockstar
  13. PORTUGALSKO: Inês Gonçalves – Para onde vai o amor?
  14. ŠPANĚLSKO: Gonzalo Pinillos – Érase una vez (One Upan a Time)
  15. GRUZIE: Anita Abgariani – Shine Like a Star
  16. KYPR: Rafaella & Christos – Away
  17. FRANCIE: Lou Deleuze – Ce monde
  18. ALBÁNIE: Kroni Pula – Fruta Perime

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos vzejde polovina z celkového výsledku z online hlasování. Jak se hlasuje, vám představí krátké video níže, ale v kostce se to dá shrnout následovně: Pustíte si rekapitulaci všech 18 vystoupení (v rekapitulaci jsou použity záznamy ze zkoušek, tedy již přímo z živých vystoupení na jevišti) a poté musíte vybrat tři soutěžící bez ohledu na vaši zemi, tedy můžete klidně hlasovat i pro sebe, ale musíte k tomu přidat i někoho dalšího. Tím by se mělo výrazněji omezit nadměrné nevyvážení výsledků ve prospěch větších soutěžních států. Poprvé takto můžete hlasovat až do dnešního přenosu v 17:00, podruhé pak můžete hlasovat stejnou metodou během 15minutového hlasovacího okna po vystoupení všech finalistů.

Hlasovat můžete na oficiálním webu Junior Eurovision 2025 – vote.junioreurovision.tv.

Sobotním finálovým přenosem nás provede dvojice moderátorů – Liza Tsiklauri a Davit Aladashvili. Mezi největší favority patří Arménie, Ukrajina nebo Francie. Kdo však nakonec zvítězí? To se dozvíte již v 17:00, přenos můžete online sledovat níže:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

zpět nahoru