PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec z Malmö: Fyzické napadení, italské zveřejnění výsledků i demonstrace

Známe druhou desítku postupujících do sobotního finále. Ze čtvrtečního semifinále postoupily následující země – Arménie, Rakousko, Estonsko, Gruzie, Řecko, Izrael, Lotyšsko, Nizozemsko, Norsko a Švýcarsko. Jakou nepříjemnou otázku dostala izraelská zástupkyně Eden Golan na tiskové konferenci? Kdy naposledy se stalo, že postoupily všechny pobaltské republiky? A proč se nepodařilo postoupit Aiko? Podcast Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: SpotifyApple podcastsGoogle podcastsYouradio TalkČeské podcasty a dalších.

0:58 – Po čtvrtečním přímém přenosu jsou s Eurovizí spojovány politické protesty, které se odehrály v centru letošního pořadatelského města. Také probereme aktuální kauzu okolo Joosta Kleina. V neposlední řadě se zaměříme na uniklé výsledky italské veřejnoprávní televize Rai.

10:22 – V druhém semifinále postoupily následující země – Arménie, Rakousko, Estonsko, Gruzie, Řecko, Izrael, Lotyšsko, Nizozemsko, Norsko a Švýcarsko. Jak hodnotíme včerejší přímý přenos? Kde vidíme nejpravděpodobnější příčinu českého neúspěchu? Čí postup nás nejvíce překvapil?

19:15 – Vladimír Vítek byl na první generálce zítřejšího finále. Na co se můžeme těšit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..