PODCAST - Eurovizní pokec

Eurovizní pokec: Proč Pedestal nepotřebuje revamp, ale dobré pódiové vystoupení?

Během tohoto týdne představila Evropská vysílací unie a švédská veřejnoprávní televize SVT pořadí skladeb v jednotlivých semifinálových kolech. Česko vystoupí v druhém semifinále jako páté. Má Aiko větší šanci na postup do finále? A jaké šance mají další země? Podcast Eurovizní pokec si můžete přehrát níže nebo na následujících platformách: Spotify, Apple podcastsGoogle podcastsYouradio TalkČeské podcasty a dalších.

0:45 – Od lednového rozlosování tvrdíme, že první semifinále bude silnější, jelikož do tohoto semifinále byly nalosovány pravidelně postupující země. Můžeme však po zveřejnění všech písní říct, že je první semifinále zastoupeno silnějšími písněmi než to druhé? Je Kypr, který otevírá první semifinále, dobrou volbou? A jakou šanci mají ostatní země na postup?

40:41 – Druhého semifinále se účastní i Česko. Vystoupí jako páté po Švýcarsku a před Francií. Jaké máme aktuálně šanci na postup? Je možné, že energické Švýcarsko pohřbí naše šance na finále? Proč Česko nepotřebuje revamp, ale spíše kvalitní pódiovou prezentaci? A jak jsou na tom další země? Kterým státům zveřejněné pořadí pomohlo, a kterým naopak uškodilo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..