Na místěNovinkyTurín 2022

Druhé zkoušky Česka

A dnešní druhé zkoušky i celé druhé semifinále uzavírá Česko se skupinou We Are Domi.

První zkoušku Česka jsme se pro vás tady na webu snažili dopodrobna rozebrat již v úterý, nyní tak půjde spíše o osobní dojmy a shrnutí toho, na co se můžete těšit v druhém semifinále. Oblečení tria We Are Domi zůstává stejné, ale Dominika přidala nádherný fialový náhrdelník, který celý kostým dobře doplňuje, společně s prstenem a náušnicemi ve stejném stylu.

Píseň Lights Off je opravdu založená hlavně na světlech a jejich speciálních efektech. Jak jsme již varovali v úterý, pokud vám nedělá dobře blikající světlo, buďte při sledování českého vystoupení opatrní. Po pěvecké stránce se potvrdilo to, v co všichni čeští i zahraniční fanoušci doufali – Dominika svůj part uzpívá bezpečně, ale aby se necítila tolik sama, má také oporu ve vokalistce, která se nachází mimo stage. Již podruhé v řadě tak Česko nespoléhá na změnu pravidel ohledně přednahraných vokálů a raději volí vokalistu přímo na místě.

Na LED projekcích v zadní části jeviště je vidět socha Davida, kterému při refrénu puká hlava, ale my jeho hlavu můžeme ještě vidět v závěrečné části na projekci na LED podlaze, kde vystupuje ze stínu do fialového světla, což může místy působit lehce děsivě. Celé vystoupení jako celek ale funguje tak, jak má, a my se můžeme v klidu těšit na čtvrteční semifinále.

2. tisková konference Česka

Casper s Benjaminem na jevišti poskakují, jak jsme ostatně zvyklí z předchozích vystoupení skupiny We Are Domi, ale na konci skladby se společně s Dominikou obejmou uprostřed jeviště.

We Are Domi na své druhé tiskové konferenci

Na příští týden pro vás chystáme se skupinou We Are Domi obsáhlý rozhovor, takže nás rozhodně sledujte, aby vám nic neuniklo.

Šéf české delegace Kryštof Šámal na naší druhé tiskové konferenci
Karolína Lukášková – členka naší delegace a tvůrkyně kreativního video obsahu
We Are Domi
We Are Domi s českou vlajkou
We Are Domi s českou vlajkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..