Novinky

Dnes se spouští oficiální prodej lístků na ESC 2022

Start je naplánován na 10:00 a čeká se opět enormní zájem.

Dnes v 10 hodin našeho času startuje prodej lístků na Eurovision Song Contest 2022 v italském Turíně. Pokud nejste členem oficiálního klubu OGAE, které má k dispozici předem omezený počet fanouškovských balíčků, a toužíte po lístku na Eurovizi, musíte být připraveni a nažhaveni u svých počítačů a mobilů před desátou hodinou ranní a netrpělivě čekat, zda se na vás dostane řada.

Jako obvykle, do prodeje se dostává celkem 9 eurovizních akcí. 3 jury show, které probíhají vždy večer před živým přenosem, 3 family show, které slouží jako poslední odpolední generálka před večerními živáky, a samozřejmě 3 samotné televizní přenosy, které jsou nejdražší a také nejžádanější. Zároveň jsou letošní lístky rozděleny do mnoha kategorií, od sedadel, kde ani nevidíte na pódium, až po sedadla téměř se dotýkající pódia.

Pokud máte v plánu dnes o lístky zabojovat, především o ty na přímé televizní přenosy, doporučujeme si co nejdříve vytvořit účet na stránkách www.ticketone.it, kde veškerý prodej bude probíhat. Kupování lístků, pokud vás systém vygeneruje mezi šťastlivce, kteří dostanou možnost lístek zakoupit, je poté velmi jednoduchý a v pár krocích se dostanete až k platební bráně.

Ačkoliv vše nasvědčuje tomu, že Itálie bude v květnu prakticky bez hygienických opatření, organizátoři se k mase stojících fanoušků před pódiem staví spíše zdrženlivě, a tak v tuto chvíli do oficiálního prodeje jdou lístky pouze na sezení. Očekává se však, že přeci jen určitý počet přítomných bude pod pódiem moci stát a vytvoří tak tu pravou eurovizní atmosféru, na kterou jsme byli do roku 2019 zvyklí.

Stejně tak si zatím musíme počkat na to, z kolika procent bude hala diváky naplněna. Kapacita turínské Pala Alpitour je kolem třinácti tisíc diváků a dle současných italských regulí nic nebrání tomu halu zcela vyprodat. Od května navíc Itálie plánuje zcela zrušit povinnost prokazovat se na všech akcích platným covid pasem. V případě koupení lístků ale pečlivě sledujte vývoj situace, ať pak nejste nepříjemně překvapeni.

Zkoušíte štěstí? Dejte nám zde vědět, jak jste uspěli. Držíme palce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..