NovinkyReprezentanti

Arménii bude v Turíně reprezentovat Rosa Linn

Jako posledního interpreta z interních voleb poznáváme reprezentantku Arménie.

V případě Arménie se dlouho nevědělo, jaká metoda výběru reprezentanta a písně. Zpočátku se totiž objevovaly také informace, že by se mohlo vrátit do hry i národní kolo Depi Evratesil, ale to se nakonec nepotvrdilo a byla využita kompletně interní volba. A v ní zvítězila mladá začínající zpěvačka Rosa Linn ze stáje Nvak Collectvie, kterou založila Tamar Kaprelian, kterou si z Eurovize také můžeme pamatovat. Americký magazín Flaunt dokonce Rosu Linn označil jako první producentku, která pochází z Arménie.

Rosa Linn má před sebou těžký úkol – navrátit Arménii do eurovizního finále. Naposledy se Arménie do finále dostala v roce 2017 se zpěvačkou Artsvik. Navíc letos může být na Rosu Linn ještě větší tlak, protože Maléna v prosinci zvítězila v dětské Eurovizi, takže by se v případě jejího vítězství na dospělé Eurovizi mohla Eurovize v Arménii konat dvakrát.

Na soutěžní píseň pro Turín si však budeme muset ještě týden počkat. Videoklip k její písni bude představen v sobotu 19. března. Podle spekulací na sociálních sítích se bude její skladba jmenovat Snap. Mezitím si můžete pustit písničku King, kterou Rosa Linn vydala na podzim minulého roku.

Co říkáte na arménskou volbu? Co očekáváte od soutěžní písně mladé zpěvačky Rosy Linn?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..