NovinkyReprezentanti

Belgie obohatí Turín songem Miss You

V květnu ho na velké stagi pod Alpami představí Jérémie Makiese!

Tento mladý zpěvák byl představen jako úplně první reprezentant pro letošní Eurovizi v Turíně, a to již v září loňského roku. Tou dobou dokonce nebylo jisté ani to, v jakém městě se Eurovize bude konat. To už teď víme a jisté je také to, že Jérémie Makiese bude soutěžit s písní Miss You.

Dvacetiletý rodák z Antverp Jérémie Makiese je vítězem belgického Hlasu, jež opanoval loni v dubnu. Už v červnu následně proběhly eurovizními médii zprávy o tom, že čerstvý vítěz Hlasu touží po reprezentaci své země na nadcházející Eurovizi. Jérémie se narodil konžským rodičům v belgických Antverpách a hudba je doslova v jeho krvi. Jeho maminka zpívá a hraje na tam-tam, otec býval členem sboru. Sám Jérémie jako dítě též zpíval ve sboru v kostele a jeho hlavní vášní je soul.

Tuto vášeň neskrýval ani během poslední řady belgického Hlasu. V prvním kole si zvolil jako svou koučku Beverly Jo Scott, pod jejím vedením zvítězil ve finále s 53 % všech získaných hlasů a jeho spolupráce s touto americkou zpěvačkou a skladatelkou pokračovala i nadále. Nyní, téměř po roce, máme možnost si poslechnout jeho novou soutěžní píseň pro Eurovizi 2022.

Jak se vám song líbí? Bude nad vaší hlavou v květnu vlát belgická vlajka? Napište nám do komentářů a nezapomeňte zahlasovat v anketě!

Ohodnoťte píseň Jérémiho Makiese - Miss You

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..