ESCZ 2022Národní kola

Představujeme: We Are Domi

Trio We Are Domi si vylosovalo číslo 1 a je prvním v řadě, na koho si blíže posvítíme!

Skupina We Are Domi je česko-norské trio v čele se zpěvačkou Dominikou Haškovou, dcerou slavného českého hokejisty Dominika Haška. Dominika se se svými hudebními kolegy Casperem Hatlestadem a Benjaminem Rekstadem poprvé potkala v britském Leedsu. Seznámili se na tamější vysoké škole a od roku 2018 tvoří muzikantské uskupení. Zařazují se do žánru elektro-popu, který obohacuje severský vliv obou pánských kolegů. V národním kole ESCZ 2022 se představují s písní Lights Off.

Dominika Hašková je šestadvacetiletá zpěvačka, která se narodila v Buffalu ve Spojených státech amerických. Později se se svým starším bratrem z důvodu otcova sportovního působení přestěhovala do Detroitu. Zpěvu se začala věnovat už v Americe. V roce 2010 se zúčastnila soutěže Československo má talent. V posledních letech studovala v Anglii, nyní se ale vrátila do Česka i s celou svou kapelou. Dominika totiž touží po koncertech, které v naší zemi částečně mohou probíhat i přes pandemická opatření.

Kapela v čele s Dominikou se inspiruje například umělci, jako jsou Sigrid nebo Dua Lipa. Hudební trio by rádo prorazilo kromě české scény také v Německu a ve Velké Británii. Koneckonců, na Leeds College of Music její muzikální kariéra započala. Domi již v minulosti vydala hity jako Let Me Follow nebo Someone New. Na videoklipech se skupinou We Are Domi často spolupracuje režisér Ruy Okamura.

Instagramové profily Dominiky Haškové, Caspera Hatlestada a Benjamina Rekstada čekají na vaše sledování, stejně tak můžete skupinu We Are Domi podpořit na Facebooku.

Videoklip soutěžní písně

Chtěli byste Dominiku společně s celou kapelou We Are Domi vidět na pódiu v italském Turíně? Posílejte hlasy v oficiální aplikaci Eurovision Song Contest nebo na webové stránce ESCZ2022.com! V komentářích nám napište, jak se vám song Lights Off líbí a nezapomeňte hlasovat v anketě!

Ohodnoťte píseň We Are Domi - Lights Off

Ke stažení zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..