Národní kola

DNES: Národní výběr Ruska

Večer ve znamení výběru ruského interpreta se uskuteční dnes od 18 hodin!

Poprvé od roku 2012 se v Rusku poměrně nečekaně uskuteční dnes večer národní výběr interpreta a písně pro letošní Eurovizi v Rotterdamu. Přenos začne v 18 hodin středoevropského času a měl by trvat hodinu. I přestože nebyly vydány žádné oficiální informace o tom, kdo by se měl národního kola zúčastnit, internetem kolují jména, která by se dnes večer mohla objevit.

Lonští interpreti Little Big se v počátcích mezi potenciálními interprety nevyskytovali, avšak dle nich samotných píseň ruskému vysílateli zaslali. Možné tedy je, že je v dnešním výběru uvidíme též, čemuž nasvědčuje i fakt, že dnes vydali novou píseň s názvem Sex Machine. Ta však může být během večera představena pouze nesoutěžně. Vedle Little Big by se měli ruští diváci rozhodovat mezi jmény, jako je Niletto, #2Mashi, Anton Belayev a případně i Morgenshtern a Egor Kreed.

Niletto je devětadvacetiletý ruský zpěvák žijící v Moskvě. Před třemi lety účinkoval v ruské soutěži New Star, kde se probojoval až do finále. Na kontě má několik megahitů a jeho fanouškovská základna na Instagramu čítá přes milion sledujících. #2Mashi jsou dvě Marie, které spolu tvoří hudební duo. Potkaly se v roce 2014 a jejich stejný hudební vkus dal vzniknout nové hudební tvorbě. Jako dvojice již vydaly dvě alba a množství singlů. Anton Belayev je dvaačtyřicetiletý zpěvák a frontman skupiny Therr Maitz. Rusové ho mohli vidět soutěžit v The Voice, kde dosáhl na semifinále.

Ruský vysílatel však nepotvrdil jediné zmíněné jméno. Budeme se tedy muset nechat překvapit, koho ve skutečnosti v národním role dnes večer uvidíme. Součástí přenosu by mělo být i vystoupení Natalie Gordienko, která bude letos v Rotterdamu reprezentovat Moldavsko s písní Sugar.

Přenos budete moci sledovat od 18:00 SEČ v živém internetovém vysílání ruské televize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..