Novinky

Victoria 2021: Dive Into Unknown

Bude právě tato píseň ta, se kterou Victoria odjede do Rotterdamu?

Druhý den a druhá skladba z nové EP a little dramatic. Tentokrát se jedná o píseň Dive Into Unknown a Victoria ji opět doplnila krásným lyric videem. Vedle Victorie se tentokrát na skladbě autorsky podíleli Lukas Oscar, Pauline Skött, Borislav Milanov a Peter St James. Borislav Milanov je v eurovizních kruzích známý autor. Bude tak mít právě dnes zveřejněná skladba větší šanci na úspěch? Producentsky se o Dive Into Unknown postaral jeden z autorů Lukas Oscar. Pokud se podíváme na autorský tým za loňskou reprezentační skladbou Tears Getting Sober, uvidíme, že je stejný. Myslíte si, že je to na obou písních poznat?

Zbývá již jen poznat další tři písně a budeme moci sami dát vědět bulharské televizi, co si o jednotlivých skladbách myslíme a kterou z nich bychom preferovali. Zatím známe Ugly Cry, Imaginary Friend a Dive Into Unknown. Další budou následovat v úterý, ve středu a ve čtvrtek.

Šestice možných eurovizních skladeb pro Victorii

Jak se vám líbí Victoriina nová skladba Dive Into Unknown? A na kterou ze zbylých písní se těšíte nejvíce?

Jeden myslel na “Victoria 2021: Dive Into Unknown

  • Je to moc hezká píseň, líbí se mi asi nejvíce, ale tak nějak mi splývá s předešlou Imaginary Friend… Obě působí, jako by se přes ně autoři snažili vytvořit most k loňské Tears Getting Sober… Možná je Victoria tou písní po tvůrčí stránce trochu „uvězněná“, chtělo by to více nápaditosti… Snad předbíhám a pravý skvost teprve přijde 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..