OGAE

Výsledky OGAE Video Contest 2020

Poslední OGAE Contest letošního roku již zná své výsledky. Jak se dařilo Kláře a Albertovi?

České barvy ve třetím online contestu pořádaném fankluby OGAE – OGAE Video Contest 2020 – hájila Klára Vytisková a Lake Malawi s písní Gold. Dnes o čtvrté adventní neděli pořadatelský OGAE klub z Ukrajiny zveřejnil finálovou show, během které došlo k udílení bodů podle zajímavého schématu. Nejdříve hlasatelé z každého účastnického OGAE klubu udělili svých 12 bodů. Po všech ohlášeních pak moderátoři oznamovali postupně celkový počet ostatních bodů, které každá země obdržela, podobně jako jsme zvyklí z ohlašování hlasů televizních diváků na Eurovizi. Do poslední chvíle tak nebylo jasné, kdo zvítězil.

Kdybyste o vítězi rozhodovali pouze vy, tak by měl zvítězit někdo z následující čtveřice – Zbytek světa, Francie, Švédsko a Spojené království. Ti od vás získali shodný počet hlasů. Shodují se vaše výsledky se skutečným hlasováním? Na oficiální video s ohlášením výsledků se můžete podívat nyní:

Než se podíváme na souhrn celkových výsledků, pojďme si představit hlasy českého OGAE klubu. Naši členové rozhodli následovně:

  1. místo = Francie = 12 bodů
  2. místo = Zbytek světa = 10 bodů
  3. místo = Kypr = 8 bodů
  4. místo = Německo = 7 bodů
  5. místo = Belgie = 6 bodů
  6. místo = Itálie = 5 bodů
  7. místo = Bulharsko = 4 body
  8. místo = Estonsko = 3 body
  9. místo = Švédsko = 2 body
  10. místo = Austrálie = 1 bod

Nyní se však podívejme na celkové výsledky. Jak si vedli naši reprezentanti?

Česku se tedy příliš nevedlo, ale 18. místo z 24 s celkovými 23 body není na druhou stranu až tak velký propadák. Uvidíme, jak se nám bude dařit příští rok. To bude soutěž pořádat vítězné Švédsko, které patří mezi nejúspěšnější země nejen na Eurovizi, ale i v OGAE contestech, které již několikrát pořádalo.

Jste spokojeni s vítězknou Agnes ze Švédska?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..