Victoria zveřejnila skladbu do bulharského výběru

Skladba Ugly Cry se možná stane její písní pro Eurovizi 2021.

Bulharské reprezentantce Victorii a její skladbě Tears Getting Sober bookmakeři přisuzovali vysokou šanci na vítězství letošního ročníku a krátce po jeho zrušení oznámil bulharský vysílatel BNT její návrat na Eurovizi 2021. Ta nyní vydala novou skladbu Ugly Cry, která se podle BNT stává jednou z potenciálních reprezentačních skladeb pro příští eurovizní klání a bude tak součástí bulharského interního výběru. Společnost o tom informovala na svém twitterovém účtu.

 

V nové skladbě zůstává umělkyně věrná svému charakteristickému temnému a melancholickému popovému stylu, v porovnání s její předchozí volbou je ale o něco rytmičtější a živější. Victoria se podle svých slov v písni snaží vyjádřit myšlenku, že si každý zaslouží respekt. Podle bulharských zdrojů měla být Ugly Cry původně zveřejněna jako lákadlo před Eurovizí 2020, nakonec se ale ukázalo, že buď zprávy nebyly pravdivé, nebo BNT společně se zpěvačkou změnil svoje plány. Aktuální verze má přes tři a půl minuty, v případě zvolení této skladby bude představena nová, zkrácená verze.

Zveřejnění informací okolo nové písně může být překvapující, přihlédneme-li ke zprávám z minulého měsíce. Tehdy Victoria uvedla, že její píseň bude hotová až na začátku příštího roku a zveřejněna v březnu. V srpnu se rovněž zúčastnila akce Black Sea Songwriting Camp pořádané BNT, na které se objevili i umělci jako Ben Dolic, Cesar Sampson nebo Borislav Milanov, autor eurovizních hitů Beautiful Mess, Nobody But You či právě Tears Getting Sober. Na tomto kempu měla být napsána i Victoriina písnička pro Eurovizi 2021, skladba Ugly Cry byla však podle dostupných informací napsána v Londýně. Zpěvačka následně upřesnila, že interní výběr balkánské země bude obsahovat až 6 jejích písní a dá se tak očekávat, že například právě i ty ze srpnového songwriting campu. Podle teorií fanoušků by mohly být některé z nich zveřejněny a finální rozhodnutí tak ovlivněno zpětnou vazbou veřejnosti.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *