Další informace k letošní dětské Eurovizi

Místo konání, moderátoři a upřesnění scénáře.

Několik podrobností již bylo známo, ale v uplynulých dnech došlo k některým upřesněním a doplněním. Začněme pár tvářemi. Byla totiž odhalena trojice moderátorů Junior Eurovision 2020. Budou jimi Ida Nowakowska-Herndon, Rafał Brzozowski a Małgorzata Tomaszewska. Pokud je vám některé jméno povědomé, tak vězte, že Ida Nowakowska byla již moderátorkou dětské Eurovize minulý rok v Gliwicích a je první ženou, která tuto soutěž moderuje dva roky po sobě, Rafał Brzozowski je pak známý polský zpěvák a moderátor.

Dále bylo rozhodnuto o přesném místě konání. Letošní netradičně pojatý ročník dětské Eurovize se uskuteční ve studiu 5 ve Varšavě, na ředitelství polské telvize TVP. Vystoupení budou, jak jsme již informovali, předtočená ve studiích jednotlivých televizí. Narozdíl od prvního rozhodnutí, které se nejvíce blížilo scénáři D pro květnovou Eurovizi 2021 v Rotterdamu, ale bylo oznámeno, že někteří interpreti do Varšavy nakonec přijedou, takže se vlastně bude jednat spíše o scénář C, tedy kdy část interpretů může cestovat na místo konání (dětské) Eurovize a část je nucena zůstat doma.

Jste spokojeni s trojlístkem moderátorů pro varašavskou dětskou Eurovizi? A jak přistupujete ke zvolenému scénáři pořádání? Byli byste radši, kdyby všichni interpreti byli ve své zemi nebo naopak oceňujete, že nekteří zpěváci do Polska přijedou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *