Reprezentant Malty 2020

Destiny – All Of My Love

Krátce o interpretovi

Destiny Chukunyere se narodila v srpnu roku 2002 ve městě Birkirkara na Maltě. Její otec pochází z Nigérie a matka je malťanka. Destiny má dva mladší sourozence, sestru Melody a bratra Isaiaha. Mnozí si tuto mladou talentovanou zpěvačku pamatují z juniorské Eurovize, kterou se jí podařilo dokonce vyhrát. V roce 2015 reprezentovala Maltu na Junior Eurovision Song Contest v bulharské Sofii a její píseň Not My Soul nedokázal nikdo jiný překonat.

Destiny velmi je soutěživé stvoření. Kromě hudebních festivalů konaných na Maltě se pokoušela i o účast v italském Sanremu. Zásadnějším milníkem v její pokračující kariéře po výhře juniorské Eurovize však jistě byla účast v Britain’s Got Talent. V roce 2017 získala s písní Think od Arethy Franklin čtyřikrát ano a postoupila do živě vysílaného semifinále soutěže, kde se umístila na šestém místě.

Ani „dospělácká“ Eurovize není Destiny cizí. V loňském roce se dostala po boku Michely Pace do Tel Avivu a stala se back vokalistkou písně Chameleon, která se v konečném pořadí Eurovize 2019 umístila na 14. místě.

V posledních měsících soutěžila v druhé řadě X Factoru Malta. Zářila v kategorii dívek a pod vedením Iry Losco se dostala až do finále, které vyhrála. Díky tomu dostala možnost reprezentovat Maltu na Eurovizi 2020 v Rotterdamu! Po skončení soutěže jí byla napsána píseň All Of My Love, se kterou se v květnu na velké stagi představí.

Oficiální videoklip
Text písně

(bude doplněno)

Anketa
Ohodnoťte píseň Destiny - All Of My Love
Fotogalerie
Destiny na juniorské Eurovizi 2015
Destiny Chukunyere s jejími typickými copánky
X Factor Malta 2020

Jeden myslel na “Reprezentant Malty 2020

  • 9. 3. 2020 (20:12)
    Trvalý odkaz

    Dobré pľúca má dievča! Pripomína mi Srbsku reprezentantku z Viedne(2015).

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..