NovinkyReprezentanti

Rusko vybralo skupinu Little Big

V Rotterdam uslyšíme populární punk-pop-rave skupinu.

Po řádce spekulací o zpěvačce Zivert nebo zpěvákovi Alexi Panayotovi bylo toto vše ukončeno ohlášením z Ruska, že do Rotterdamu vysílají skupinu Little Big, která zastupuje moderní žánr punk-pop-rave a v některých článcích napříč eurovizními weby se objevila . Několik písní této skupiny se stalo od svého vzniku především v Rusku a rusky mluvících zemích doslova virální, ale některé to dokonce dotáhly i za tyto hranice. Globálně nejpopulárnějším hitem skupiny Little Big je píseň Skibidi.

Z dalších písní novějšího data pak za zmínku stojí například skladba I’m OK. Ta si pro změnu získala oblibu na jedné z nejnovějších sociálních sítích Tik Tok.

Soutěžní píseň této čtyřčlenné skupiny z Petrohradu zatím nebyla zveřejněna, ale je očekávána během tohoto týdne. Styl skupiny Little Big může být šokující, ale hlavně je dost odlišný od ostatní běžné eurovizní tvorby. A třeba právě na to Rusko v Rotterdamu bude sázet. Myslíte si, že tento styl bude fungovat i na velké stagi?

Jeden myslel na “Rusko vybralo skupinu Little Big

  • Tohle je adept na něco jako loni Hatari. Kvalita v rámci žánru, který se mi nelíbí. V mém žebříčku skončí dole, ale v soutěži bude atakovat přední příčky. Už jsem si zvykl, že každý rok se taková píseň objeví.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..