Za Norsko pojede do Rotterdamu Ulrikke

Ulrikke vyhrála Melodi Grand Prix 2020 s písní Attention.

V norském Trondheimu se dnes uskutečnilo finále 60. ročníku Melodi Grand Prix. Pouze diváci měli na starost zvolit tu nejlepší píseň z celkového počtu deseti vystupujících. Nejprve se do užšího finále probojovala čtveřice nejúspěšnějších, která se pak dále ztenčila na dvojici superfinalistů. Ti své soutěžní songy opět zazpívali a diváci poté rozhodli, kdo z této dvojice zvítězí a bude Norsko reprezentovat na 65. ročníku Eurovision Song Contest.

Do čtveřice postoupily samé ženy. Raylee a Liza Vasilieva skončily na 3.-4. místě, zatímco do superfinále se probojovala Kristin Husoy společně s Ulrikke. Vítězkou se nakonec velmi těsně stala favorizovaná Ulrikke Brandstrop s písní Attention a pojede tak do Rotterdamu pokusit se napodobit úspěch loňského tria KEiiNO, které v Tel Avivu dokázalo zvítězit v diváckém hlasování.

Ohodnoťte píseň Ulrikke - Attention

6 komentářů: „Za Norsko pojede do Rotterdamu Ulrikke

 • 15. 2. 2020 (22:36)
  Trvalý odkaz

  Tohle osobně taky nechápu.. ten hype okolo ni celkove :O

  Reagovat
 • 15. 2. 2020 (22:26)
  Trvalý odkaz

  Takhle má vypadat balada pro ESC..Olga by se mohla kouknout!!!

  Reagovat
  • 15. 2. 2020 (22:34)
   Trvalý odkaz

   Jsou nutné takové útočné komentáře vůči našim zpěvákům nebo zpěvačkám? Jestli tobě nevadí spíš Olga jako taková než ta samotná píseň.

   Reagovat
 • 15. 2. 2020 (22:26)
  Trvalý odkaz

  Wiwibloggs píší, že nejlepší čtyřku vybrala porota v důsledku technických problémů s online hlasováním. Kdoví, jestli by TOP 4 vypadala jinak, kdyby bylo hlasování v pořádku…

  Reagovat
 • 15. 2. 2020 (22:22)
  Trvalý odkaz

  Docela zklamani. Kdyz to bylo mezi Kristin a Ulrikke, hoooodne jsem doufala, ze nakonec vyhraje Kristin. Ale bohuzel, vyhrala ujecena, overrated, preslazena vec.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..