Dnes v 10 hodin středoevropského času proběhly zkoušky 49 písní, ze kterých vzešla finálová dvanáctka. Ta se utká o postup na Eurovizi v národním finále.

Speciální pracovní skupina vybírala z dlouhého seznamu písní. Ty nejlepší z něj se pak předvedou v živém přenosu v nadcházejících týdnech. Stejně jako na eurovizním pódiu, i zde musí být vše odzpíváno živě. Celý proces dnešních zkoušek byl komentován na běloruské televizi zde.

Finálová dvanáctka Eurofestu 2020

  1. Anastasiya Hlamоzda – Burning again
  2. Darya Khmelnitskaya – On Fire
  3. AURA – Barany svajo
  4. VAL – Da vidna
  5. Angelika Pushnоva – True Love
  6. NAPOLI – Don’t Let Me Down
  7. Sasha Zakharik – Rocky Road 
  8. KeySi – Chilli Pepper
  9. Yan Yarosh – Fire
  10. Anastasiya Razvadоvskaya – Hello
  11. CHAKRAS – La-ley-la
  12. Anastasiya Malashkevich – Invisible

Písně jsou již zveřejněny na YouTube a lze si je poslechnout kliknutím na jejich název. Přikládáme i playlist celé finálové dvanáctky.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL1CvLdc01btzqSncJgNwCu2GGBgnrqYJK

Kdo by měl podle vás v běloruském národním kole Eurofest 2020 zvítězit? Hlasujte v naší anketě, které potrvá až do doby, než se bude konat samotné finále, což se očekává první týden v březnu.

[democracy id=“142″]

3 thoughts on “Bělorusko: známe 12 finalistů v boji o Rotterdam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

zpět nahoru