ESCZ 2020Národní kola

Představujeme: Pam Rabbit

Dvojka vyšla na Pam Rabbit, a proto si dnes představíme právě její medailonek!

Pam Rabbit není v ESCZ žádným nováčkem. Národního kola se účastnila již v loňském roce. Letos tedy nastupuje s novou písní a nově nabytými zkušenostmi a silnější než v předchozím ročníku, což nám i sama Pam potvrdila v rozhovoru. V roce 2018, kdy se vydal tým Mikolase Josefa do Lisabonu, byla dokonce členkou delegace jako vokalistka. Zkušenosti tedy má již i z velké Eurovize, a to přímo z místa jejího dění. V národním kole ESCZ 2019 soutěžila s písní Easy To Believe.

 

Zpěvačka, textařka a tanečnice Pam Rabbit je talentovaná umělkyně, vlastním jménem Pamela Koky. Zajímavostí mohou být její kořeny, které sahají až do Arménie. K hudbě se dostala díky svému dědečkovi a věnuje se jí naplno. Kromě produkce svých hudebních videí, účinkování v hudebních skupinách a skládání písní je studentkou Ježkovy Konzervatoře.

Vedle hudby baví Pam Rabbit také móda a výtvarné umění. Její maminka malovala obrazy a navrhovala oblečení. Pam se v maminčině šlépěji zhlédla ve vyšívání a zkrášluje tak nejen šaty, ale například i boty. Její láska ke zvířatům, která je pro Pam typická, dala námět jejímu pseudonymu Pam Rabbit. Stejně jako požaduje svobodu pro zvířata, chápe svobodu jako velmi důležitou i pro současnou společnost. Heslem „být sama sebou“ se Pam v životě řídí a posouvá vpřed.

 

Z Paminy tvorby můžeme zmínit například singl Try, který byl jejím debutovým. Jeho klip natáčela v Portugalsku ve spolupráci s Borisem Carloffem. Před několika měsíci vydala skladbu s názvem SAPA, která vyplývá z prostředí pražské tržnice Sapa a která má již témeř půl milionu zhlédnutí na YouTube.

 

Pam Rabbit můžete kromě YouTube potkat i na sociálních sítích, jako je Instagram nebo Facebook. I Pam čekají tzv. media days, které připadají na termíny 22. 1. a 23. 1. Sledujte náš web a včas se dozvíte více informací, kde a jak bude možné Pam Rabbit slyšet, sledovat či potkat!

Client error: `GET https://graph.facebook.com/v10.0/instagram_oembed?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FB7RkfXCgL0q%2F&access_token=EAAG5hzKyxakBAEpb3ALpAZC7KaqksB0STp43hEt0ryNVGni55vBMRCBP2v3GBU7163ehfTE6mdoUpdIFRBKSo9CldRd5PKP9rWwwMYSIrGa3VIbtv7IjFrRzG1x8evdH1iCcm4jTZA2S2nPz0H0BaScuCCC4Tb5w3I4ozKL9kKIcLTLI7dq5nWeKmxQ3ZCZAIGf1iZBCU6PMFA3RQME6BBZCsDCPq1l52tVYZA4zXgcyzZAFDQkZBggnHhentPyOARswZD` resulted in a `400 Bad Request` response:
{"error":{"message":"The requested resource does not exist","type":"OAuthException","code":24,"error_subcode":2207045,"i (truncated…)

Videoklip soutěžní písně

Text písně

Surrounded by darkness
I couldn’t control it
Feelin’ so lonely
You like when im fallin’
What a lullaby

Moment of silence
For your sick behaviour
Tearing my body
Nowhere to escape ya
I’m not scared anymore

I will get up
Fall down
But never retreat
Get back my crown
Never crawl to your feet
Like a fox and mouse
There’s no way baby
You will play with a prey
I ain’t runnin’ away

Cards on the table
You’re scared
‘Cause youre losing
What an entertainment
The way that you’re moving
I’m not scared anymore

I will get up
Fall down
But never retreat
Get back my crown
Never crawl to your feet
Like a fox and mouse
There’s no way baby
You will play with a prey
I ain’t runnin’ away

I ain’t playing no more
I ain’t beggin’ no more
No i don’t really say sorry no more
I’m striking a pose
You wanna propose
All of the sudden
You like when i talk
‘Cause i walk the runway
Feeling my way
This for all the girls who’ve been feeling unsafe
You’re strong

I will get up
Fall down
But never retreat
Get back my crown
Never crawl to your feet
Like a fox and mouse
There’s no way baby
You will play with a prey
I ain’t runnin’ away

Jak se vám líbí znovuzvolení Pam Rabbit mezi finalisty českého národního kola ESCZ 2020? Dejte nám vědět v komentářích a hlasujte v anketě!

Ohodnoťte píseň Pam Rabbit - Get Up
 • 8 24%, 19 hlasů
  19 hlasů 24%
  19 hlasů - 24% všech hlasů
 • 10 20%, 16 hlasů
  16 hlasů 20%
  16 hlasů - 20% všech hlasů
 • 7 13%, 10 hlasů
  10 hlasů 13%
  10 hlasů - 13% všech hlasů
 • 6 11%, 9 hlasů
  9 hlasů 11%
  9 hlasů - 11% všech hlasů
 • 5 9%, 7 hlasů
  7 hlasů 9%
  7 hlasů - 9% všech hlasů
 • 9 8%, 6 hlasů
  6 hlasů 8%
  6 hlasů - 8% všech hlasů
 • 1 6%, 5 hlasů
  5 hlasů 6%
  5 hlasů - 6% všech hlasů
 • 3 5%, 4 hlasy
  4 hlasy 5%
  4 hlasy - 5% všech hlasů
 • 4 3%, 2 hlasy
  2 hlasy 3%
  2 hlasy - 3% všech hlasů
 • 2 1%, 1 hlas
  1 hlas 1%
  1 hlas - 1% všech hlasů
Celkově hlasů: 79
19. 1. 2020 - 2. 2. 2020
Hlasování ukončeno !

Zdroj: www.eurovision.tv

Stáhni si novou FB úvodku a podpoř Pam Rabbit !

2 – Pam Rabbit

 

 

 

3 komentáře: „Představujeme: Pam Rabbit

 • Tato písnička je pro mě největší „grower“. A čím víc ji poslouchám a sleduju klip, tím víc si myslím, že má – i vzhledem k Pamině pohybovým dispozicím – největší stagingový potenciál. Vůbec mi nepřipadá nevýrazná, naopak. Refrén je jako rána do nosu. 🙂 Akorát že mi nutkavě připomíná nějakou už existující píseň, jen nemůžu přijít na to jakou. A určitě to není nic od Billie Eillish, ke které Pam na internetu často přirovnávají.

  Reagovat
 • Musím souhlasit, že problém je zapamatovatelnost na první poslech. Ale osobně se přiznám, že čím víc tenhle song poslouchám, tím se mi líbí víc a víc. Pam odvedla dobrou práci, fakt povedené. Kdyby přišla s touhle písní minulý rok, tak by možná šla místo Lake Malawi. Ale letos je to hodně nabité, nicméně výborný song. Dobrá práce Pam.

  Reagovat
 • Je to niečo iné ako zvyšok piesní, čo je super. Jediné, čo mi v tejto piesni vadí, je to, že je ťažko zapamätateľná. Čo je pri eurovízii veľmi dôležité, aby si fanúšik pieseň zapamätal po prvom počutí. Pri dobrom stagingu z toho môže byť dobrý výsledok. Mne osobne sa pieseň veľmi páči, ale neviem či je vhodná aj na eurovíziu alebo len do môjho súkromného playlistu. Minulý rok prinieslo podobný počin Arménsko a zostalo v semifinále. Potrebovalo by to fakt silný staging.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..