JESCNovinky

Polsko znovu vítězem Junior Eurovision Song Contest

Viki Gabor se skladbou Superhero je vítězkou Junior Eurovision Song Contest 2019!

Díky dnešní skvělé gliwické show konečně víme, kdo z 19 účastníků zvítězil v letošní dětské Eurovizi. Po napínavém průběhu se z triumfu může radovat Viki Gabor, reprezenující domácí Polsko. Poroty nejvíce uchvátil Yerzhan Maxim reprezentující Kazachstán. Diváci zase nejvíce podpořili nakonec vítěznou Viki Gabor. Polsko tedy druhý rok po sobě vítězí v dětské eurovizi!

Vystoupení Viki Gabor:

Zde jsou kompletní výsledky:

Na zítra pro vás připravujeme článek s fotografiemi z tiskové konference s novou vítězkou a zajímavostmi, které jsme se dozvěděli.

Jste s výsledky spokojeni? Jak dopadl váš favorit? Dejte nám vědět do komentářů!

4 komentáře: „Polsko znovu vítězem Junior Eurovision Song Contest

  • Show samotnou jsem si užil. Spousta soutěžících předvedla skvělé výkony. Přístupem k věci a vším mimo 3 minuty na pódiu ty děti strčí do kapsy účastníky letošního českého národního kola. Ale s výsledky vůbec spokojený nejsem. Moje vítězka ze Srbska si zasloužila určitě víc než 10. místo. Nechápu Albánii, která taky dostala můj hlas, na 3. místě od konce a vítězství Kazachstánu u porot, když ho loni s lepší písní tak potopily. Obhajoba Polska je jasný signál ke změně systému hlasování, nejlépe sjednocení s ESC.

    Reagovat
  • Byly lepší songy na výhru, navíc online hlasování není spravedlivý, hlasování pro svou zemi, navíc země s velkou podporou vždy vyhrají- Polsko skončilo první, protože se to tam konalo, takže větší podpora a hlasovalo se hodně.

    Reagovat
  • Online hlasování je naprostá hloupost. Takto bude Polsko vyhrát díky fanoškovské základně každý rok. Každopádně píseň je dobrá..pro Polsko jsem hlasoval taky 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..