Novinky

Mikolas Josef má nový singl

Poprvé ho představil již na svém koncertě ve Fóru Karlín, ale oficiální video vyšlo dnes o půlnoci.

Poslední singl od Mikolase Josefa bylo Abu Dhabi. Další ale na sebe nenechal až tak dlouho čekat a jak již mnozí věděli, jeho zveřejnění bylo naplánováno někdy na květen. Mikolas to sám zmínil na svém dubnovém koncertě My Name Is Mikolas Josef v pražském Fóru Karlín. Překvapením pro všechny ovšem bylo, s kým na této písni spolupracoval. To bylo i dle Mikolasových slov opravdu tajné, na svém koncertě píseň zazpíval sám. Ve skutečnosti se jedná ale o kolaboraci s dvojicí zahraničních interpretů – Fito Blankem a Frankiem J. Pokud od písně s názvem Acapella očekáváte něco podobného, jako bylo Lie To Me, Me Gusta nebo Abu Dhabi, tak budete zklamaní. Mikolas totiž zabrouzdal to exotických rytmů reggaetonu a přináší letní hitovku, která možná brzy bude znít na plážích a u vody nejen ve španělsky mluvících zemích, ale třeba i v zámoří. Právě některé americké rádiové stanice rychle po zveřejnění nového singlu projevily zájem o jeho nasazení do svého vysílání například v Miami. Mikolas si přál, aby se mu podařilo za 24 hodin po publikování novinky dosáhnout hranice 1 milionu zhlédnutí na YouTube a to se mu již teď, tedy po 23 hodinách povedlo. Konkrétně touhle dobou atakuje již hranici 1,1 milionu a dokonce je na desátém místě v trendech. Je pravděpodobné, že obě čísla nadále porostou. Poslechněte si tedy píseň Acapella, která se možná stane českým hitem léta 2019. Jak se vám tento styl v podání Mikolase Josefa líbí?

5 komentářů: „Mikolas Josef má nový singl

 • Já si tedy vůbec nemyslím, že by to byla vhodná písnička na Eurovizi. Ostatně, bylo by to neproveditelné i vzhledem k těm dvěma spoluzpěvákům, kteří mají jistě lepší věci na práci než půl roku všude možně žadonit o hlasy pro Česko. 🙂 Ale jinak je to samozřejmě precizně odvedená práce, jak je u Mikolase zvykem, chytrý způsob, jak si udržet pozornost španělského publika a možná i nápověda tamním pořadatelům, proč by ho tam mohli zase pozvat. Mikolasova španělština mi zní velmi libozvučně a ta kytara taky. Na globální hit to ale nevidím. Všelijakých variací na Despacito je už tolik, že jedna další – jakkoli kvalitní – mezi nimi asi zapadne.

  Reagovat
 • Mě se to nelíbí, španělština zní nepřirozeně, chudý bratr Despacita

  Reagovat
 • Tak toto je pecka..asi najlepšia z jeho tvorby doteraz. Keby s týmto tento rok išiel na Eurovíziu by vyhral..

  Reagovat
 • Tohle je něco tak famózního. Další pecka, která by zcela jistě totálně zbourala Eurovizi. Pro mě jednoznačně to nejlepší co Mikolas vydal. Je to prostě Hitmaker s obrovskou budoucností a já jsem hrdý, že je z Česka. Mikolas se úplně vymyká jakýmkoliv českých standardům a dělá moderní, světovou hudbu. S přehledem nejlepší a nejzajímavější český zpěvák současnosti. Já jen doufám, že se v budoucnu vrátí na Eurovizi a přiveze jí do Prahy.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..