Novinky

Celkové pořadí zemí ve finále!

Známe celkové pořadí ve velkém finále! Kdo skončil na jaké pozici?

Vítěze letošní Eurovize již známe! Pojďme se ale podívat i na to, jak ve velkém finále dopadly ostatní země.

 1. Nizozemsko
 2. Itálie
 3. Rusko
 4. Švýcarsko
 5. Norsko
 6. Švédsko
 7. Ázerbájdžán
 8. Makedonie
 9. Austrálie
 10. Island
 11. Česko
 12. Dánsko
 13. Slovinsko
 14. Francie
 15. Kypr
 16. Malta
 17. Srbsko
 18. Albánie
 19. Estonsko
 20. San Marino
 21. Řecko
 22. Španělsko
 23. Izrael
 24. Německo
 25. Bělorusko
 26. Spojené království

Gratulujeme Lake Malawi ke krásnému 11. místu a děkujeme za reprezentaci na Eurovizi 2019!

8 komentářů: „Celkové pořadí zemí ve finále!

 • Nejdříve – velká gratulace!! Bylo to super vystoupení, perfektní reprezentace naší republiky!! Díky.

  Finále nemělo chybu. Moc se mi líbilo. Celý program byl příjemný, začátek byl velmi originální a navodil jedinečnou atmosféru.
  Madona – nic moc. Žádná sláva. Velmi podprůměrné.
  Jinak ostatní doprovodné akce, které vyplnily program, byly velmi zajímavé, originální. Až na jednu hrůzu – rakouská „vítězka“ – nedalo se na ni vůbec dívat!!!

  A samotné vyhlášení? Paráda. To bylo velmi napínavé, originální. Moc se mi to líbilo. Drama do poslední minuty. Vítěz z Nizozemska nebyl mým favoritem. Stalo se. Taková je prostě soutěž. Sláva vítězům, čest poraženým.

  Jinak TOP 10 se mi líbí. Až na jednu zemi – Island. Tuto hudbu, prezentaci NE!! Stalo se, bohužel. Škoda, že místo nich není náš reprezentant…… Pořadí zemí bych určitě přeházel, ale jinak TOP 10 v pořádku.

  Reagovat
 • Letos nám pomohla hodně porota,loni to bylo přesně obráceně od diváku jsme dostali ranec bodů od poroty už tolik ne.No,ale 7 bodů je smutné ale Německo 0 bodů tak byli i na tom hůř země celkově 11 je úspěch a je fajn že jdeme vidět a hlavně slyšet.

  Reagovat
 • 11. místo je skvělej úspěch! Moc Lake Malawi i týmu z ČT gratuluju!!!
  Mrzí mě těch 7 bodů v televotingu, ale to se prostě stává, podle semifinále (85 bodů od diváků) je vidět, že nějaké fanoušky si Lake Malawi našli skoro ve všech zemích…

  A jinak celé vyhlašování fakt napínavé, chvíli jsem si už fakt myslela, že vyhraje Itálie! Nizozemsko vyhrálo podle mě zaslouženě 🙂 .

  Tak se těším zase za rok!

  Reagovat
 • Já jsem hrozně rád za Makedonii, mé obavy, že nepostoupí byly zcela zbytečné.
  A taky jsem nečekal, že San Marino bude nad Španělskem.

  Reagovat
 • Mě velmi zklamal propad Španělska, jak porota ani diváci pro Mikiho nehlasovali a dost mě to mrzelo. Byl to skvělý závěr za všemi písněmi, bavil jsem se u jeho vystoupení snad nejvíc.
  A pak jsem taky čekal, že bude Malta v top 10, je to škoda. Originální a zábavný song a Michela má skvělý hlas.. bohužel doplatila asi na running order :/
  Ale s vítězem jsem nad míru spokojen, těším se do Nizozemska!

  Reagovat
 • Státy ve finále na prvních poradovych místech budou vždy u divaku podhodnocený(

  Reagovat
 • 11. místo naprosto super! Navíc když si vzpomenu na ten hate co šel na náš národní výběr a kolik lidí nevěřilo, že by Lake Malawi vůbec mohli do finále postoupit, natož aby byli 11. Skvělý výsledek. Ukázali jsme, že se s námi musí začít počítat každý rok.

  Kazí to jen těch 7 bodů od diváků. Trošku mi to připomnělo loňské Švédsko. Tam byl taky Švéd porotu poslán hodně vysoko a pak od diváků dostal něco kolem 20 bodů tuším. Když jsem viděl, jak oznámili 7 a ten výraz kluků, tak mi jich bylo opravdu líto. Nečekal sem nějaký obrovský ranec bodů, ale třeba něco kolem 80-120. Teď už trochu víc chápu, proč na YT nemáme tolik zhlédnutí.

  Na druhou stranu jsem zase potěšen a příjemně překvapen porotou. Spíš jsem myslel, že to budeme mít v bodech tak půl na půl. Ale jak jsem psal. Sečteno, podtrženo, 11. místo je parádní úspěch!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..