Exkluzivní rozhovor s Lake Malawi po prvním semifinále

V Tel Avivu se v úterý českým klukům z Lake Malawi zadařilo a postoupili do sobotního finále. ESC Aréně včera poskytli další rozhovor.

Albert, Jeroným a Tonda jsou i po úterním postupu v jednom kole. Včera dávali v podvečer rozhovor izraelské televizi KAN a nám se podařilo je před prostory press centra odchytit ke krátkému povídání, než na ně přišla řada u izraelské televize a pak museli odjet na Wiwi Jam. Pusťte si video rozhovor níže a na doplňkové fotografii se můžete podívat, jak jsou kluci v zápřahu s izraelskými zpravodajkami.

 

4 komentáře: „Exkluzivní rozhovor s Lake Malawi po prvním semifinále

 • 16. 5. 2019 (20:06)
  Permalink

  Já myslím, že být první se nevyplácí, viz první semifinále. Tamta byla celou dobu hypeovaná až do nebes, ale po epickém otvíracím čísle Netty vypadala jako chudá příbuzná a jako o favoritce na vítězství už se o ní – najednou – vůbec nemluví. (Tedy ne že by mi to v jejím případě vadilo).

  Přepokládám, že finále otevře nějaké úplně bombastické číslo, o kterém pak lidi u televizí budou mluvit ještě v průběhu první a druhé soutěžní písně. Takže doufám, že jedničku dají Björkman a spol. Serhatovi, který je tak jako tak bez šance.

  Reagovat
  • 16. 5. 2019 (20:23)
   Permalink

   Otváracie vystúpenie vôbec nemusí byť zlé, ale ešte viac môže zavážiť vystúpenie medzi dvomi vhodnými piesňami, aby sa pieseň a vystúpenie dobre rozlíšili a zapamätali, samozrejme, dobré by bolo nebyť práve medzi favoritmi.

   A Netta…ako rozdieľne ľudia reagujú. Ja som sa na ňu nemohla pozerať a po jej nadšenom škriekaní do hľadiska som vzala zavďak aj Tamte.

   Reagovat
 • 16. 5. 2019 (17:22)
  Permalink

  Haha, s klukama je sranda, je super, že podávají profesionální výkony, ale zase se z toho nepo** a jsou pořád nohama na zemi 🙂 .
  Budu držet palce na finále, myslím, že zahajovat by mohlo být dobrý!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *