Novinky

První zkoušky a tisková konference Španělska

Španělský reprezentant Miki předvede na pódiu fyzicky velmi náročnou show.

Miki ze Španělska přivezl do Tel Avivu neskutečně barevnou, pohodovou a vyletněnou show. Na jevišti je po celou dobu dům o šesti místnostech. Ve čtyřech z nich jsou tanečníci, které Miki postupně navštíví a „probudí“. Společně pak začínají tancovat.

Na pozadí se během první sloky střídají jednotlivé výrazné barvy, které se pak při prvním refrénu objeví dohromady rozprské na pozadí, podobně, jako je tomu při různých běžeckých akcích, kde se takové barvy používají. Barvy z pozadí se také spojí do symbolu otisku prstu a při druhé sloce se vedle domu objeví velká loutka, která připomíná postavy známé jako „Dundu Giants of Light“ (Světelní obři Dundu).

Nevíme, jestli se tohle do velkého finále nezmění, ale vypadá to jako by obr strkal do domu a ten se nakláněl. Tento efekt však obstará pouze natočení kamery. Miki spolu s tanečníky, z nichž někteří slouží i jako vokalisté, tancuje přes postranní můstky až na catwalk, kde se rozprostřou s Mikim uprostřed a tak letošní španělská taneční show končí.

Bezpochyby tak Miki roztančí všechny diváky u televizních obrazovek. Jestli se mu podaří to samé s odbornou porotou a Španělsko se tak dočká kýženého úspěchu, je ovšem nejasné.

Miki – tisková konference
Miki na tiskové konferenci vysvětloval, co stojí za nápadem choreografie, kterou nám na pódiu předvedou.
Jeho choreografie je fyzicky velmi náročná, proto musel Miki začít trénovat a nasadit zdravý životní styl, aby celé vystoupení udýchal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..