Novinky

Druhé zkoušky a tisková konference Česka

Další zkoušky proběhly pro Lake Malawi a vy se můžete podívat, jak vypadaly přímo v pavilonu 2 telavivského Expa.

Čeští Lake Malawi mají za sebou i druhé zkoušky. Na ty se již akreditovaní novináři dostali do haly a doslova jako na dlani měli české kluky přímo před sebou. Větších změn se od Alberta, Jeronýma a Tondy nedočkáme, vše totiž fungovalo víceméně bezchybně už při prvních zkouškách. Podařilo se především zapracovat na kombinaci zpěvu a pohybu u Alberta, což není vůbec snadné. Zároveň je totiž třeba myslet na to, že pokud na místě nebude včas, jednoduše bude mimo záběr. Vše ale vypadá skvěle s každou další zkouškou, takže v úterý během prvního semifinále by mělo být vše perfektní. Na tiskové konferenci padly dotazy různého typu. Zajímavý byl dotaz na podporu porot a televizních diváků – od které skupiny čeká Lake Malawi větší podporu. Albert a Jeroným se k tomuto vyjádřili, že jsou tu především pro diváky, takže doufají v jejich podporu, ale poroty se prý zaměřují i na kvality zpěvu mimo jiné (a ne pouze na show), takže jak Albert s úsměvem dodal, během pondělní jury show bude zaměřený více na zpěv a méně na skákání po scéně, kdežto v úterý při semifinále si to užije a bude se snažit zapůsobit na televizní diváky. Na naše fotografie ze zkoušky a tiskové konference od Vládi Vítka se můžete podívat níže.

Videozáznam druhé zkoušky Lake Malawi od našich reportérů přímo z Tel Avivu:

 

 

V průběhu večera bude doplněn videozáznam našich reportérů ze zkoušky přímo v eurovizní aréně!

12 komentářů: „Druhé zkoušky a tisková konference Česka

 • Díky za video od vás. Akorát: Sakra, to mají všichni zakázáno ukazovat ten skok z okna do okna ke konci? 😀

  Reagovat
 • Postupně jsem se naučil potlačit v sobě hnidopicha a akceptovat Albertovu oblíbenou žlutou mikinu od sestry, třebaže má parametry stanu pro tříčlennou rodinu a vůbec mu nepadne. Nový sestřih podle hrnce á la Blbý a blbější mě trochu zabolel u srdce, přiznávám, ale i ten bych mu odpustil. Ovšem ty tepláky už beru jako atentát na zbytky svého estetického cítění. Chápu, že se Albertovi v tomto úboru snáze hopsá a klouže po stagi, ale upřímně doufám, že případné další pokusy o finální transformaci ve strašáka do zelí už mu někdo diskrétně rozmluví. Když zpěvák vypadá k světu, má to v Eurovizi prodat a ne takhle maskovat. Zvlášť když je v pozici borderline qualifiera a jde mu o každý hlas. I od povrchních teenagerek.

  Staging se z fotek i videa jeví méně nápaditě, než jsem si představoval na základě sobotních svědectví lidí z Wiwibloggs, Eurovoxx a Escunited. Tehdy padala pochvalná adjektiva jako „slick“, „effective“ a „creative“, což v tom nějak nevidím. Rámy jsou neestetické a pakliže není každý vyplněn jiným pozadím, aby evokovaly různé IG posty, mezi kterými bude Albert přecházet, pak vůbec nechápu jejich smysl. Ale dobře, budu věřit zasvěceným, že finální produkt je tip top. Měl by být. Papírově příznivá pozice rychlého veselého songu mezi dvěma uspavači hadů není všespásná a jak známo, Bůh dlí v detailu. Byla by škoda, kdyby všechna ta jinak dosud dobře odvedená práce ztroskotala na typicky českotelevizním nedůsledném provedení.

  Reagovat
 • Dekuju, ja jsem totiž z toho článku z první zkoušky pochopil, ze prave ty 3 rámy se budou hybat. Jinak ukázka na yt vypadá skvěle 👌

  Reagovat
 • Z dostupných videí to zní velmi dobře, ostatně jako vždy od Alberta. Když jsem viděl třeba video od Kypru a Tamty, tak to je jako den a noc. Tamta zněla opravdu strašidelně a měla by se vzpamatovat.

  Reagovat
 • Můžu se prosím někoho zeptat, jak funguji ty rámy? Jaký efekt tam je? Případně, zda-mi je to v tomto videu vidět. Přijde mi, ze ty rámy tam jen stojí

  Reagovat
   • Vystoupení bude laděno do videoklipu, takže uvidíme i virtuální grafiku instagramových rámů, mezi kterými bude Albert občas poskakovat. Na konkrétní „look“ si ale budeme muset počkat. 🙂

    Reagovat
    • Dekuju, takže ty 3 rámy jak v nich kluci stojí se tedy nebudou pohybovat a násobit? To mi pravé není jasne😅

    • Budou se násobit, je to TV efekt – každý ten rám se na obrazovce zobrazí v jiné poloze, přes sebe, budou mít přes sebe i barevné filtry. Je to trochu vidět na obrazovce kameramana z videa, které tu někdo v komentářích poslal.

    • Takže tam ty 3 rámy proste budou stát, nebudou se nějak hýbat? To mi pravé není jasné 😅

    • Ne, rámy se hýbat nebudou. 🙂

    • Fyzicky se nikam nehnou. Na obrazovce v TV to ale bude živé až až 🙂 Funguje to parádně, máme se na co těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..