Novinky

První zkoušky a tisková konference Austrálie

Australská Kate Miller-Heidke má již první zkoušku a tiskovou konferenci také za sebou

Kate Miller-Heidke po dlouhých přípravách doslova shlíží na celé eurovizní jeviště. Má na sobě krásné bílé šaty, které vypadají o hodně lépe než ty, které jsme mohli vidět v australském národním kole a nechybí ani její dnes již ikonická korunka.

Kate totiž není statická ale je připoutána ke stejné pohyblivé tyči jako její tanečník v národním kole. Toho ale nechala doma a do Tel Avivu si místo něj přivezla dvě „tanečnice“ v dlouhých modrých šatech. Všechny tři ženy se tak v různých částech vystoupení pohybují na těchto pružinách do všech stran.

Při zpívání to na Kate není poznat, ale rozhodně to není nic jednoduchého, pomáhají určitě i schovaní off-stage vokalisté. Co se grafiky týče, tak na pozadí je vesmír a mlhovina, zatímco přes spodní stranu televizní obrazovky diváci uvidí záběr na povrch zeměkoule, takže opravdu během celé písně budete mít dojem, jako že se celá scéna odehrává ve stavu beztíže. Až v závěru písně vidíme Zemi na pozadí, když Kate i tanečnice „poletují“ kolem. Jako celek působí staging rozhodně dobře připraveně, ale na někoho to může působit až příliš kýčovitě.

Kate Miller-Heidke – tisková konference
Kate se na konferenci ukázala v překrásných šatech
Reprezentantka austrálie byla na tiskové konferenci velice vtipná a všechny pobavila svým humorem

3 komentáře: „První zkoušky a tisková konference Austrálie

  • Z tohto ma chytajú smiechoty…šapitó by pre toto vystúpenie bolo vhodnejšie. A chúďa Katka, jačí akoby ju z kože drali….ani sa jej nedivím😂.

    Reagovat
  • Podle mě zatím nejlepší staging, co jsme letos viděli, a nedovedu si představit, kdo by mohl Austrálii (co se týče stagingu) trumfnout.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..