Novinky

První zkoušky a tisková konference Česka

I na české reprezentanty čekala první zkouška a tisková konference. Vše proběhlo bez problémů.

I když má Česko a Lake Malawi číslo 6, tak pouze dnes si při zkouškách své místo prohodili s Černou Horou, a tak je slyšíme jako druhé na eurovizním jevišti. Jak již bylo vidět na fotkách z arény ze stand-in zkoušek, na jevišti stojí Albert, Jeroným a Tonda uvnitř tří instagramových rámů. Jejich využití však bylo dodnes velkým tajemstvím. Celé press centrum bylo doslova šokované tím, co si pro nás tým z České televize připravil. Šéf delegace Jan Bors nelhal, když tvrdil, že letos připravili doposud nejlepší a nejkreativnější staging v české eurovizní historii.

Během refrénu se rámy posouvají po obrazovce a různě násobí, takže připomínají několik obrazovek mobilních telefonů. Také se přes tyto rámy objevují barevné obdélníky v pastelových barvách. Albert během vystoupení občas opustí svůj rám a rozpustile poskakuje po jevišti. Nutno ale podotknout, že občas je asi obtížné odhadnout prostor jeviště a není 100% nástup na další zpěvové party. Od toho jsou tu ale další zkoušky, takže se není čeho bát. Během celého vystoupení vidíme na pozadí logo Lake Malawi – jednoduchou vlnu, která se podle bicích zaostřuje a rozostřuje.

V závěru vystoupení je pak tato vlna z barvy změněna na nápis FRIEND v různých světových jazycích. Celé vystoupení působí velmi povedeně a kreativně. Pro diváky u televizních obrazovek bude atraktivní a rozhodně nám staging hodně pomůže k úspěchu.

Lake Malawi – tisková konference
Meet and greet s Lake Malawi a českou delegací
Kluci na konferenci ochutnali jejich oblíbené izraelské sladkosti
Byla představena i vokalistka, která Lake Malawi při vystoupení doprovází se svým „I’m only a friend“
Lake Malawi – tisková konference – Albert Černý

5 komentářů: „První zkoušky a tisková konference Česka

 • Velká spokojenost! Vyhrál prostě ten (ti) nejlepší

  Reagovat
 • A v odds na vítězství na nás saz.kancelare začínají vypisovat kurzy kolem 40…což je někde na úrovni 10.mista!!!!!!!

  Reagovat
 • Doma jsme to sledovali u ESC United a Wiwibloggs a musím říct, že je to velmi zaujalo. Opravdu reakce velmi pozitivní a mám z toho opravdu velmi dobrý pocit. Držím palce.

  Reagovat
  • U bookmakerů jsme v našem semifinále už na 4. místě.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..