Novinky

První zkoušky a tisková konference Běloruska

Mladá běloruská reprezentantka Zena si dnes prošla zkouškami i tiskovou konferencí.

Předposledním soutěžícím pro první den zkoušek v Tel Avivu je Zena z Běloruska. Zena je oblečena v pestrobarevnou soupravu, která je doplněna vysokými bílými kozačkami. Dnes jsme tak stejný typ obuvi viděli dvakrát. Napište nám do komentářů, komu podle vás tyhle vysoké boty slušely více – Zeně nebo Sebastianovi?

Zena má za sebou na jevišti spoustu krabic od techniky a během vystoupení ji doprovází dva tanečníci a dvě vokalistky, které nejsou jako v případě ostatních vystoupení schované, ale také si se Zenou na pódiu zatančí. Pozadí na LED obrazovkách doplňuje Zenin barevný kostým a objevují se tam různé obrazce jako např. Zenina hlava nebo letící pták. Během tříminutové show nechybí ani pyrotechnika. Konkrétně se jedná o použití kouřových efektů.

Ke konci svého vystoupení má Zena pro diváky připravený i zajímavý taneček, který by byl vhodný pro výukové video na YouTube, podobně, jako to udělal reprezentant Švýcarska Luca Hänni. Je nutno podotknout, že se Zena při prvním pokusu potýkala s drobnými hlasovými problémy, ale při opakování se to již nevyskytlo, nejspíš se tak jednalo o chybu techniky či chvilkovou indispozici mladé zpěvačky.

Zena – tisková konference
Zena hovořila na konferenci svým rodným jazykem Běloruštinou

 

Mimo jiné mluvila i o Junior Eurovision Song Contest 2018, kterou moderovala

Jeden myslel na “První zkoušky a tisková konference Běloruska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..