Novinky

Královna popu na Eurovizním pódiu!

Evropská vysílací unie dnes potvrdila, že jedna z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších zpěvaček na světě, Madonna, vystoupí během velkého finále Eurovision Song Contest 2019.

Během jejího vystoupení nejspíše zazní dvě skladby – jeden populární hit a jedna nová skladba. Podle různých dohadů a spekulací ji bude doprovázet asi 160 osob a její honorář by se měl pohybovat ve výši milionu dolarů. Finanční prostředky potřebné pro její vystoupení by měl poskytnout miliardář a podnikatel Sylvan Adams. Dlouhé vyjednávání bylo zřejmě způsobeno tím, že zpěvačka chtěla jako svou novou skladbu představit píseň s politickým podtextem. Zda nakonec ustoupila Madonna, nebo KAN s EBU, se dozvíme zřejmě později.

Madonna během vystoupení v Tel Avivu v roce 2012

A pro Madonnu to rozhodně nebude první vystoupení v Izraeli, dokonce ani v Tel Avivu. Přímo v tomto městě totiž vystupovala již třikrát. Naposledy během turné k albu MDNA v roce 2012.

Tato populární zpěvačka také není první světově známou osobností, která byla (respektive bude) hostem na Eurovizi. Například v roce 2016 během finále zazpíval Justin Timberlake. V roce 2014 pak zazpívala australská zpěvačka Jessica Mauboy, tehdy však jako speciální host.

 

Uvidíme, na jakou show se můžeme od Madonny těšit. Dá se ale předpokládat, že to bude nezapomenutelné. A díky ní se možná o Eurovizi dozví zase o něco více lidí.

2 komentáře: „Královna popu na Eurovizním pódiu!

  • Kašlať na to či sa o tom viac ľudí dozvie, Portugalsko malo skvelú show a nepotrebovali žiadne prevarené speváčky za zenitom. Izrael by mal prezentovať svoju kultúru nie dovliecť za mega prachy Madonnu.

    Reagovat
    • Izrael bude svou kulturu prezentovat určitě dost. Má na to tři večery, Madonna bude mít svých 6 minut slávy. 🙂

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..