Národní kola

Melodifestivalen českýma očima – 3. část

Ačkoli už známe vítěze letošního Melodifestivalenu, pojďme si ještě v reportáži připomenout, jak celý sobotní den den probíhal.

Už ve 14 hodin začala poslední generální zkouška, na kterou zavítalo mnoho místních, kteří chtěli tuto show vidět na vlastní oči, ale třeba se jim nepodařilo sehnat lístky na večerní živé vystoupení. Avšak vše důležité vypuklo až ve 20 hodin, kdy se celá hala zaplnila nadšenými diváky a celá show tak mohla začít. Všichni soutěžící sklidili zasloužený potlesk, ale ten největší  aplaus v hale patřil Johnu Lundvikovi a tak bylo jasné, kdo je letošním favoritem na vítězství. Poté co obdržel od všech členů mezinárodní poroty dvanáct bodů, vyprchlo z celé Friends arény skoro všechno napětí. Drama se neodehrálo ani při vyhlašování výsledků diváckého hlasování, neboť už všichni věděli, že benjaminek letočního ročníku Bishara nemá šanci tak výrazný bodový náskok na Johna dohnat.

Během živého přenosu Friends aréna téměř praskala ve švech
Soutěžící si přízeň svých fanoušků doslova užívali

Po skončení živého přenosu se novináři s očekáváním přesunuli do zadní části haly, kde probíhala poslední tisková konference moderátorů, soutěžících a především vítěze celé show – Johna Lundvika. Ten poskytl novinářům několik rozhovorů a pochlubil se všem svojí novou trofejí. Po tiskové konferenci všichni účastníci zamířili do prostoru určeného pro soutěžící umístěné přímo pod press centrem, odkud se ozývalo hlasité skandování. Večer byl zakončen afterparty v nočním klubu Berns v centru Stockholmu.

Na rozhovor s vítězem čekal zástup novinářů
Vítěz John Lundvik měl z výhry obrovskou radost
Moderátoři si tiskovku také hodně užili
Po skončení tiskové konference zamířili soutěžící do zákulisí
Před vchodem na ně čekaly tyto limuzíny, které je odvezly na after party
Klub Berns, v kterém se konala after party až do rána

Jeden myslel na “Melodifestivalen českýma očima – 3. část

  • Tyjo, to je fakt profesionálně zvládnutá show od nácviku přes limuzíny až po after party, musel to být super zážitek!
    Uvidíme, jak se to povede příští rok u nás 🙂 .

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..