NovinkyReprezentanti

Řecko bude reprezentovat Katerine Duska

Řecká televize si pro fanoušky přichystala předvíkendové překvapení.

Po lednovém oznámení o řeckém interním výběru k nám z Peloponésu přicházely pouze kusé informace, popřípadě novinky ohledně kyperské delegace. V posledních týdnech však kolovaly zvěsti, že vysílatel ERT jedná s kanadsko-řeckou zpěvačkou Katerine Duska. Tu dnes samotný vysílatel potvrdil reportáži v hlavních televizních zprávách, i tak ale svým náhlým zveřejněním překvapil nemalou část fanoušků.

Reportáž uvádí, že samotná píseň bude představena 7. března, tedy dva dny po zveřejnění kyperské písně. Zpěvačku, podobně jako reprezentantku Kypru Tamtu, zaštiťuje nahrávací společnost Minos EMI. Dále také uvedla, že píseň bude zpívána v cizím jazyce, pravděpodobně tedy v angličtině.

Porota, která vybírala letošní reprezentantku, se skládá ze 6 členů.

 1. Adam Petros – hudební producent
 2. Fotis Apergi – novinář
 3. Gianni Petridi –hudební producent
 4. Maria Koufpoulou – Ředitelka úseku Mezinárodních vztahů v ERT
 5. Sofia Dranidou – Ředitelka mezinárodních záležitostí a vztahů s Evropu – úsek Mezinárodních vztahů ERT

Veškeré informace o řecké reprezentantce Vám přineseme v medailonku, který zveřejníme spolu s představením řecké soutěžní písně pro Tel Aviv. Mezitím si můžete poslechnout nejposlouchanější píseň Kateriny na YouTube, One In A Million.

3 komentáře: „Řecko bude reprezentovat Katerine Duska

 • Oukeeej, tohle by mohlo být super! Jen doufám, že zachovají její vlastní styl a nepůjdou za každou cenu do klasického popíku, aby to nedopadlo jako loni s promarněným potenciálem Aisel.

  Reagovat
  • Přesně tak. Proto já už se za ty roky z těchto interních výběrů interpreta raději neraduji předem. Aisel je asi nejlepší příklad. Katerine, Srbuk, případně Chingiz,.. Budu se radovat, až uslyším song. 🙂

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..