Národní kolaNovinky

Výsledky druhého semifinále Melodifestivalen 2019

Přímými finalisty postupujícími z druhého semifinále jsou Hanna Ferm & LIAMOO a Malou Prytz.

Počínaje únorem začaly živé přenosy tradičního švédského národního kola Melodifestivalen 2019. Během prvních čtyř večerů uvidíme postupně všech 28 soutěžících, v každém semifinále tedy sedm z nich. Dva s největším počtem hlasů vždy automatiky obdrží vstupenku do finále. Během pátého přenosu získají účastníci, kteří v semifinálových večerech skončili na 3. a 4. místě, druhou šanci a poperou se tak prostřednictvím duelů o čtyři zbývající místa ve finále. To se uskuteční druhou březnovou sobotu, kde bude o post švédského reprezentanta na letošní Eurovizi bojovat 12 soutěžících. O vítězi nakonec rozhodne odborná porota složená ze zástupců vybraných zemí a televizní diváci v poměru hlasů 50:50.

Přímými finalisty postupujícími z druhého semifinále jsou:

Kvalifikanty postupujícími do druhé šance jsou:

Třetí semifinále se uskuteční opět za týden v sobotu ve 20:00 SEČ.

6 komentářů: „Výsledky druhého semifinále Melodifestivalen 2019

 • Stejně jako u prvního semifinále i zde jde můj favorit (Andreas Johnson) do druhé šance. Ale Malou byla taky skvělá a finále si zaslouží. Hold You není špatná, ale až tak mě neuchvátila. Margaretino 5. místo mě nepřekvapilo, ale raději bych brala ji než toho Vlada.

  Reagovat
 • Souhlasím, že Hold You se opravdu povedlo a vůbec se nedivím, že jsou Liamoo s Haničkou tak vysoko u bookmakerů. Uvidíme, co ještě přinese Jon Henrik a případní další konkurenti.

  Reagovat
 • Hold You super, zasloužený postup. Písnička od Malou se mi tolik nelíbí, určitě ne tak, aby šla rovnou do finále. Přál jsem si Army Of Us a zklamalo mě, že skončila Margaret. Každopádně Švédsko má co nabídnout, tak jako každý rok že 🙂

  Reagovat
 • Hold you! To prostě musí vyhrát! Jinak dneska se mi ještě hodně líbilo Army of us

  Reagovat
 • Tak Liamoo s Hannou mě naprosto dostali. Boží, boží, boží!! Ještě si počkám na song Jona Henrika, ale jinak chci Hold You do Tel Avivu. Vážně luxusní věc. Balada v roce 2019, jak má být.

  Reagovat
 • Hold You je parádní..ovšem to ostatní je…jak to jen popsat…blytka! 😀

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..