Národní kolaNovinky

Dnes: První semifinále A Dal 2019

První devítka semifinalistů se utká o postup do velkého finále.

Minulé tři soboty jsme poznali osmnáct semifinalistů národního kola A Dal 2019. Dnes toto klání o lístek do Tel Avivu postupuje do další fáze. Čeká nás ve dvou semifinále vždy po devíti soutěžících, z nichž postoupí do velkého finále vždy čtyři šťastlivci. První tři vzejdou z hlasování poroty a veřejnosti. Čtvrtý postupující bude vybraný ze zbývající šestice písní jen podle nového diváckého hlasování. Příští týden nás pak čeká druhé semifinále a poté závěrečné finále. V dnešním přenosu stojí za zmínku především András Kállay-Saunders z dua The Middletonz, kterého si mnozí z vás pamatují z Eurovize 2014 v Kodani. Pod odkazy na názvy semifinálových písní najdete živá videa z kvalifikačních kol.

První semifnále A Dal 2019 – sobota 9. února 2019

Maďarské národní kolo A Dal 2019 začíná vždy v 19:30 SEČ a je možné ho sledovat na webu mediaklikk.hu nebo v televizi na stanici Duna nebo Duna World.

2 komentáře: „Dnes: První semifinále A Dal 2019

 • yesyes – Incomplete
  Petruska – Help Me Out Of Here
  USNK – Posztolj
  Konyha – Százszor visszajátszott

  Reagovat
 • Je to až děsivé, ale v tomto semifinále se mi nelíbí vůbec nikdo a v tom druhém pouze Szeker Gergo. Navíc jsem silně proti jejich systému, kdy píseň, kterou porota prostě nebude chtít, nemá žádnou šanci vyhrát, protože nepostoupí do top4, i kdyby se diváci na hlavu postavili.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..