Národní kolaNovinkyReprezentanti

Finsko bude reprezentovat DJ Darude

Letošní překvapivou volbou Finska je DJ Darude, kterého doprovodí zpěvák a herec Sebastian Rejman.

Finsko po úspěchu v Lisabonu, kdy se Saara Aalto kvalifikovala do finále, zůstává u nové podoby národníko kola Uuden Musiikin Kilpailu 2019 (UMK 19). Interně vybraným reprezentantem je DJ Darude (vlastním jménem Ville Virtanen), který se proslavil koncem devadesátých let hitem Sandstorm, který dodnes patří mezi jednu z nejhranějších diskotékových skladeb.

Sebastian Rejman & Darude

Opět v národním kole uslyšíme tři skladby, které Darude připravil. Interpretovat je bude zpěvák a herec Sebastian Rejman. Spolu již oba dva dříve spolupracovali například na skladbě Moments v roce 2015. Tři soutěžní písně poznáme po následující tři pátky počínaje příštím pátkem 8. února. Finále se pak uskuteční v sobotu 2. března a o výsledcích opět rozhodne mezinárodní porota a televizní diváci stejně jako minulý rok.

7 komentářů: „Finsko bude reprezentovat DJ Darude

 • Já jsem tedy velice spokojen. Počkejme si ale na skladby 🙂

  Reagovat
 • Myslím si, že máme vítěze u diváků, bez ohledu na skladbu. Darude je podobná legenda jako Epic sax guy, možná ještě větší. Internet se spojí.

  Reagovat
  • Len aby to nedopadlo ako so Švajčiarskom v roku 2007, ktoré reprezentoval DJ Bobo… Aj keď teraz je do finále sa dostať o trochu ľahšie ako predtým.

   Reagovat
 • Neviem či sa to nepostrehlo alebo sa nestíha ale zástupcu už má aj Rakúsko a Malta.

  Reagovat
 • No zajímavý… záleží i na tom zpěvu no…ale těším se

  Reagovat
  • Doplnil jsem do článku i starší skladbu, na které oba již vzájemně spolupracovali. Myslím si, že to bude kombinace, která bude dobře fungovat.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..