NovinkyReprezentanti

Albánie zná svého reprezentanta!

Prvním reprezentantem pro Eurovizi 2019 je JONIDA MALIQI.

Dnes večer proběhlo první národní kolo nadcházejícího eurovizního roku. Svého reprezentanta do Tel Avivu 2019 vybírala Albánie. Odborné poroty vysílají do Izraele zpěvačku Jonidu Maliqi s písní Ktheju Tokës.

V celovečerní show soutěžilo 14 písní. I přes drobné technické problémy s ozvučením televizního přenosu bylo finále soutěže Festivali i Këngës zajímavou podívanou a show si udržuje dlouhodobě vysokou úroveň.

První píseň Eurovize 2019 tedy známe a brzy nás čekají další. Napište nám do komentářů, jak se vám první píseň líbí a sledujte s námi další novinky z eurovizního světa.

9 komentářů: „Albánie zná svého reprezentanta!

 • Albánci vedia robiť potemnelé, akoby mystické piesne, ale nevedia ich zinscenovať tak, aby vystihli atmosféru piesne. Sústreďujú sa na róby a fajnové účesy tam, kde by sa hodila jednoduchosť, možno až „nedokonalosť“. Aj pódium…zbytočnosti, miesto vhodného motıívu a nasvietenia, viď, napr. Sobral – jednoduché, ale účinné.

  Pieseň sa mi páči.

  Reagovat
 • Poslouchám víc a víc.
  Miluju to víc a víc.
  💚

  Reagovat
 • Písnička mě nebaví. Opět rádoby kantiléna. Vše postaveno na dlouhých tónech a ukázat, že zpěvačka umí zpívat vysoko. Nic víc. Uprostřed je snaha ukázat své národní motivy, ale jinak nic. Prostě průměr. Jednoduše řečeno – nemasné, neslané

  Reagovat
 • Hudba je to nádherná, moc se mi líbí, jak je to hodně instrumentální, smyčcové nástroje atd., prostě pecka, klidně bych si to představoval i v nějakém velmi výpravném historickém snímku. Mně spíš vždy mrzí, že většinou u Albánie, která svou píseň představí ve svém jazyce, ji pak předělají do angličtiny a i když pro mě je angličtina jeden z nejvíce sexy jazyků, tak ta píseň ztratí na své autentičnosti.

  Reagovat
 • Pěkný song, ale přesto musím napsat, že minulý rok se mi song od Eugenta líbil mnohem víc.

  Reagovat
 • Jonida je opravdu královna, ta píseň moc královská opravdu není.
  Poslouchal jsem tu píseň asi třikrát, a při každém poslechu se stala ještě otravnější. Měla vyhrát Orgesa Zaimi nebo Soni Malaj

  Dávám tomu 6/10

  Reagovat
 • Zajímavá písnička, ale uvidíme jak bude vypadat po „revampu“. Občas to Albánie revampem vylepší, ale stane se i, že to úpravou podělá. Jsem na to zvědav…

  Reagovat
 • Nebola môj favorit ale dá sa to. Dobrý refrén a národné prvky.

  Reagovat
 • Výborně. Myslím, že vybrali dobře, písnička je zajímavá a má šanci uspět i v ESC.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..